На голову Новини Кабінет міністрів ліквідував ДАІ і МРЕВ

Кабінет міністрів ліквідував ДАІ і МРЕВ

143
0

18 листопада український уряд ліквідував Державну автомобільну інспекцію і Міжрайонний реєстраційно-екзаменаційний відділ Державної інспекції безпеки дорожнього руху. Про це сьогодні під час засідання уряду заявив міністр внутрішніх справ Арсен Аваков.

“Сьогодні ми ліквідували ДАІ, сьогодні ми ліквідували МРЕВ, сьогодні ми за рахунок процедур у новій структурі готові повністю змінити механізм і таким чином “приговорити” сьогодні довідки і рахунки і побажати їм стати історією”,- заявив Аваков.

За його словами, прем’єр-міністр Арсеній Яценюк сьогодні вже підписав відповідне доручення.

«Ліквідовано ДАІ, МРЕВ – створені Сервісні центри МВС, змінені процедури – підготовлені купа підзаконних нормативних змін .. І ось сьогодні я вніс постанову до Кабінету Міністрів і вона була активно підтримана: використання довідок-рахунків при оформленні автомобілів СКАСОВАНО!», – написав згодом Аваков у Facebook.

«Головна новина: тепер при оформленні автомобіля в Сервісному Центрі МВС продавцю і покупцю достатньо підписати договір купівлі-продажу в будь-якому сервісному центрі України у присутності адміністратора, який засвідчить особистості учасників угоди на підставі їх документів. Засвідчить – безкоштовно!», – зауважив він.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я