На голову Економіка ІСТОРИЧНА довідка про ГС “КРВГОУ”.(початок)

ІСТОРИЧНА довідка про ГС “КРВГОУ”.(початок)

126
0

Картинки по запросу "народовладдя і держава фото"Всеукраїнський Організаційний Штаб Громадської спілки “Координаційна рада           ветеранських громадських                                     об’єднань України”

В 2004 році група звільнених у запас офіцерів ГУР МО України ініціювала та організувала роботу щодо створення в областях, АРК, містах Києві та Севастополі громадських об’єднань сектору безпеки та оборони України. Протягом 2004-го року у всіх 27-ми регіонах України були утворені та зареєстровані зі статусом юридичної особи ветеранські громадські об’єднання. Керівники цих громадських об’єднань  на установчих зборах утворили Громадську спілку «Всеукраїнський союз громадських об’єднань учасників бойових дій, ветеранів військової служби та правоохоронних органів» (ВСГУБДВВСПО, Всеукраїнський Союз, або Союз), яка зареєстрована Мінюстом 06 грудня 2004 року. Звертаю увагу на те, що Всеукраїнський Союз створений за принципом «знизу до гори» активною та спільною роботою офіцерів запасу. Такий принцип заклав підвалини для консолідації діяльності військовослужбовців запасу сектору безпеки та обороги України.

З метою внесення посильного вкладу в розвиток громадянського суспільства у 2006 році було прийнято рішення зосередити свої зусилля на сприянні розвитку та консолідації діяльності ветеранських громадських організацій сектору безпеки та обороги України. Так у 2007 році ГС «Всеукраїнський Союз», ВГО «Об’єднання ветеранів розвідки України», МГО «Міжнародна асоціація ветеранів, пенсіонерів та працівників підрозділів по боротьбі з організованою злочинністю «Єдність патріотів» утворили неформальне об’єднання ГС «Координаційна рада громадських об єднань України силових структур (ГС «КРВГОУ-СС»).

В 2008 році за ініціативи ГС «КРВГОУ-СС» було створено неформальне громадське об’єднання ГС «КРВГОУ», яке легалізувало свою діяльність у 2015 році.

Необхідно відмітити те, що на всіх етапах створення, діяльності та розвитку ГС «КРВГОУ» окремими особами робились спроби створити клони наших об’єднань. Але кожна спроба клонувати наші об’єднання не привели їх ініціаторів до бажаних ними результатів.

Активізація клонування діяльності ГС «КРВГОУ» знову відновилась. Це створює підґрунтя для нанесення шкоди нашій діяльності.

Історія спільної боротьби ветеранів за свої права та свободи і перш за все з питань пенсійного забезпечення свідчить про те що тільки консолідовані спільні та активні публічні дії ветеранських громадських об`єднань сектору безпеки та оборони України змушували владу приймати рішення щодо виконання вимог ст.ст.43,51,63 Закону України від 09.04.1992 року №2262-12 «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб» щодо обчислення перерахунку та виплати пенсій.

Так активні масові публічні дії ветеранів у 2006-2007 роках змусили Уряд прийняти постанову КМУ від 07.11.2007 року №1294 “Про упорядкування структури та умов грошового забезпечення військовослужбовців, осіб рядового і начальницького складу та деяких інших осіб”. Ці публічні спільні дії ветеранських громадських об’єднань сектору безпеки та оборони України стали причиною та основою утворення у 2007 році ГС “КРВГОУ”.

Боротьбу у 2017 році шляхом публічних протестних дій за перерахунок пенсій, який не здійснювався протягом 10-ти років ветеранські організації розпочали за ініціативи Всеукраїнського координаційного комітету пенсіонерів МВС, до якої приєднались громадські об`єднання ветеранів інших структур сектору безпеки та оборони України та учасників АТО (ООС) під керівництвом Ради ГС “КРВГОУ”. Результатом першої хвилі багаточисельних  протестних акцій стало прийняття постанови КМУ від 30.08.2017 року № 704 «Про грошове забезпечення військовослужбовців, осіб рядового і начальницького складу та деяких інших осіб», розробленої Міністерством оборони України.

У зв`язку з тим що Прем`єр-міністр України В.Б.Гройсман затягував виконання постанови КМУ №704 Радою ГС “КРВГОУ” було прийнято рішення підготувати та розпочати другу хвилю публічних мирних протестних акцій.

Відбулись три етапи попереджувальних мітингів: 1-й біля будівлі Уряду – 22.11.2017 р., 2-й біля будівлі Адміністрації Президента України – 05.12.2017 р., 3-й біля будівлі Верховної Ради України – 20.12.2017 р.. Але не дивлячись на це Кабінет Міністрів України 27.12.2017 року прийняв постанову № 1052 якою виконання постанови Кабінету Міністрів України від 30.08.2017 року № 704 відтерміновувалось з 1-го січня 2018 року до 1 січня 2019 р. В цей же час Робоча група Мінсоцполітики України  під керівництвом заступника Міністра Шамбіра М.І. приховано від суспільства проводила інтенсивну роботу з підготовки проекту Закону України «Про пенсійне забезпечення, осіб звільнених з військової служби та деяких інших осіб» зміст якого планував порушити ст.ст. 1,3,8,21,22,24,58, п.6 ст. 92 та ст. 95 Конституції України що в свою чергу привело б до втрати мотивації до військової служби і врешті решт створенню умов щодо виникнення загроз безпеці та обороні України.

В ситуації що склалася та у зв`язку з прийняттям постанови від 27.12.17 року №1052 та намірами знищити Закон України від 09.04.1992 року №2262, Радою ГС «КРВГОУ» було прийнято рішення організувати подальшу боротьбу у формі Всеукраїнських безстрокових публічних протестних мирних акцій.

Такі акції були проведені: 11,17,31 січня та 07,27 лютого 2018 року. Основними вимогами цих акцій були:

 1. Проект Закону “Про внесення змін до деяких законів України щодо перерахунку пенсій осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб” не приймати та не розглядати.
 2. Невідкладно скасувати постанову КМУ № 1052 від 27.12.2017 року, здійснити перерахунок та виплату перерахованих пенсій військовим пенсіонерам та деяким іншим особам всіх відомств сектору безпеки та оборони України, відповідно до постанови КМУ від 30.08.2017 року №704 з 01.01.2018 року та виплату перерахованих пенсій пенсіонерам органів внутрішніх справ відповідно до постанови КМУ від 11.11.2015 року № 998 з 01.01.2016 року згідно вимог чинного Закону України №2262 – XII та інших чинних нормативно-правових актів.
 3. Внести необхідні зміни, розглянути та прийняти Постанову Верховної Ради України №7492 від 17.01.2018 року “Про деякі питання пенсійного забезпечення осіб, звільнених з військової служби та деяких інших осіб”.
 4. Негайно припинити розробку нових законотворчих ініціатив з питань перерахунку раніше призначених пенсій та ініціювати скасування підпункту 2 пункту 9 Прикінцевих та перехідних положень Закону України від 03.10.2017р. №2148 щодо підготовки та подання на розгляд Верховної Ради України законопроекту про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо перерахунку пенсій військовослужбовців з урахуванням оновленого грошового забезпечення.
 5. 5. Передати систему соціального захисту військовослужбовців до Комітету Верховної Ради України з питань національної безпеки і оборони і структурного підрозділу Кабінету Міністрів України, який займається питаннями національної безпеки та оборони з виділенням необхідної чисельності працівників та необхідним матеріально-технічним забезпеченням.
 6. 6. Створити рішенням Кабінету Міністрів України постійно діючу робочу групу з представників органів державної влади та громадянського суспільства для проведення громадських обговорень шляхів удосконалення, призначення, обчислення і перерахунку військових пенсій відповідно до чинного законодавства і прийняття належних рішень Уряду та відповідних органів виконавчої влади у стислі терміни з урахуванням результатів їх громадської експертизи щодо удосконалення військового пенсійного законодавства.
 7. 7. Прийняти Постанову Верховної Ради України “Про створення тимчасової слідчої комісії щодо порушення Прем’єр-міністром України Гройсманом В.Б., віце-прем’єр-міністром Розенком П.В., Міністром соціальної політики Ревою А.О. та його заступником Шамбіром М.І. та іншими окремими державними службовцями Кабінету Міністрів України присяги державного службовця, з подальшим їх звільненням з державної служби “За порушення присяги державного службовця” та передачі відповідних матеріалів до Генеральної прокуратури України.
 8. 8. Доручити Генеральній прокуратурі України провести детальне розслідування з повним відшкодуванням нанесення збитків кожному військовослужбовцю через багаторічне (з 2007 року по цей час) незаконне утримання з їх грошового забезпечення єдиного соціального внеску на обов’язкове державне пенсійне страхування і на соціальне страхування на випадок безробіття.
 9. 9. Голові Служби безпеки України ініціювати перевірку всіх установ Пенсійного фонду України на предмет витоку інформації про персоніфіковані організаційно-штатні структури всіх міністерств та відомств сектору безпеки та оборони України. За результатами перевірки, прийняти відповідні рішення про притягнення до відповідальності винних осіб.
 10. 10. Про здійснені заходи і прийняті акти законодавства висвітлити у засобах масової інформації та довести до всіх військовослужбовців, військових пенсіонерів і членів їх сімей.

Вище вказані активні публічні акції змусили Уряд прийняти 21 лютого 2018 року постанову КМУ №103 “Про перерахунок пенсій особам, які звільнені з військової служби, та деяким іншим категоріям осіб”.

Ця постанова була розроблена з грубими порушеннями вимог Конституції України та Закону України від 09.04.1992 року №2262 “Про пенсійне забезпечення осіб звільнених з військової служби, та деяких інших осіб”. Але не дивлячись на це, владі вдалось цією постановою ввести ветеранську спільноту в оману, приспати їх пильність, що збільшило і так велику кількість “комдивів” (“командирів диванів”) які спостерігали за боротьбою активних ветеранів за наші права та свободи в основному по телебаченню та в інтернеті. Ветерани в черговий раз не усвідомили що при умові коли ми втратили 500%, а нас “осучаснили”  103-ю постановою КМУ лише на 48% і то в три черги. Влада ввела ветеранів в оману – “випустила пар”. Активність ветеранів зникла. Але в той же час влада побоювалась відродження активності вже згуртованих ветеранських громадських об’єднань та враховуючи наближення президентських виборів не насмілилась ліквідувати Закон України від 09.04.1992 року №2262 та Закон України від 22.10.1993 року №3551. Проекти нових законів на цю тему вже були розроблені Мінсоцполітики під керівництвом А.Реви.

Але справа Реви продовжує своє життя. Прикладом цьому є постанова КМУ №804 якою була зроблена спроба відмінити виконання перерахунку третьої черги (25%) визначених 103-ю постановою КМУ. Активними діями представників робочої групи Ради ГС “КРВГОУ” вдалось переконати окремих керівників центральних органів виконавчої влади щодо необхідності відмінити дії постанови КМУ №804. Результатом цих дій стало прийняття 24 грудня 2019 року постанови КМУ №1088. Але прийняття цієї постанови КМУ знову стало причиною «приспання» пильності ветеранської спільноти.

Користуючись зниженням активності ветеранської спільноти відновлена в окремих структурах влади підготовча робота щодо звуження прав та свобод ветеранської спільноти та їх громадських об’єднань. В Верховній Раді України був зареєстрований законопроект №2191 від 30.09.2019 року, який повернутий ініціаторам на доопрацювання, цим законопроектом передбачалось знищити статтю 20 Закону України від 22.10.1993 року №3551. Але робота щодо ліквідації статті 20 та діючого Закону України від 22.10.1993 року №3551 в цілому продовжується. Владою знову ініційована та продовжується робота щодо підготовки нових багаточисельних законопроектів про статус ветеранів та гарантії їх соціального захисту. Готуються законопроекти які по суті своїй направлені на ліквідацію законів України №2262 1992 року та №3551 1993 року.

Комітетом Верховної ради України з питань безпеки, оборони та розвідки лише 08 жовтня 2020 року розглянуто законопроект №2141 та рекомендовано Верховній Раді України повернути його суб’єктам законодавчої ініціативи. Розгляд його відбудеться на пленарному засіданні Верховної Ради України у грудні 2020 року.

Головним є те, що ми повинні надати відповідь на запитання, що робити далі? Ми всі повинні усвідомити просту істину: «Крім нас ніхто не захистить наші інтереси!!!». Необхідно всіх «підняти з диванів» та організувати підготовку до активних публічних дій в рамках підготовки та проведення третьої хвилі Всеукраїнських безстрокових публічних протестних мирних акцій ветеранів, пенсіонерів та членів їх сімей.

Ми зобов’язані враховуючи те що за період спільної діяльності громадських об єднань ветеранів сектору безпеки та оборони України (2006-2020 роки) щодо захисту прав і свобод ветеранів та їх громадських об’єднань були змушені владою організувати нові етапи спільної боротьби за збереження можливості досягти мети щодо перерахунку пенсій хоча би у судовому порядку. Тепер зароджується загроза втратити таку можливість. Ще раз наголошую на тому, що в ході першої хвилі публічних протестних акцій ми спільними діями у 2006-2007 роках змусили КМУ прийняти постанову  від 07.11.2007 року №1294-2007П щодо перерахунку пенсій. В ході другої хвилі (2017-2018 рік) ветеранська громадськість змушена була боротись за перерахунок пенсій, так як це не проводилось 10 років. В ході другої хвилі було примушено КМУ прийняти постанову №704 від 30.08.2017року, відмінити постанову №1052 від 27.12.2017 року та прийняти Постанову Верховної Ради України №7492 від17.01.2018 року. Нажаль друга хвиля завершилась невдало. Причиною невдачі стало прийняття КМУ постанови  №103 від 18.02.2018 року, якою нажаль, влада в черговий раз ввела ветеранську спільноту в оману.

Це сталось тому, що активну участь в боротьбі за перерахунок пенсій в рамках Всеукраїнських безстрокових публічних протестних мирних акціях із понад 550 тисяч звільнених в запас та у відставку осіб, на яких розповсюджується дія Закону України № 2062 від 1992 року прийняли участь всього навсього біля 15 000 осіб. Решта ветеранів постанову КМУ №103 від 18.02.2018 року сприйняли як рішення влади доброї волі. З метою досягнення масової участі зацікавлених осіб у всеукраїнському русі в боротьбі за права та свободи ветеранів Всеукраїнський Організаційний Штаб ГС «КРВГОУ»  (Штаб ГС «КРВГОУ») за період між першою  та другою (2007 – 2017 роки) хвилями активної публічної діяльності провів значну організаційну роботу. Так було проведено шість Всеукраїнських форумів ветеранів, за результатами яких було підготовлено п’ять вісників ветеранів які доведені керівникам громадських об’єднань ветеранів та керівникам ЦОВВ.

Форуми відбулись:

 • перший 10.2010 року;
 • другий 10.2011 року;
 • третій 01-02.10.2012 року;
 • четвертий 01-02.10.2013 року;
 • п’ятий 28-29.10.2015 року;
 • шостий 29-30.10.2016 року.

Але, не дивлячись на те що Радою ГС «КРВГОУ») постійно проводилась велика робота щодо консолідації спільної діяльності громадських об’єднань ветеранів сектору безпеки та оборони, у ветеранському русі не вдалось усунути ряд недоліків що негативно впливають на досягнення спільної головної мети нашої діяльності – захист прав і свобод ветеранів.

Так головним недоліком щодо консолідації спільної діяльності є неспроможність ряду громадських об’єднань – членів ГС «КРВГОУ», ГО що співпрацюють з Радою ГС “КРВГОУ”, ГС «КРВГОУ» (оргкомітетів) областей та інших громадських об’єднань ГС «КРВГОУ» організувати на необхідному рівні  діяльність Всеукраїнського організаційного Штабу ГС «КРВГОУ» (далі Штаб ГС «КРВГОУ»), обласних штабів ГС «КРВГОУ» завданням яких є організувати консолідовану роботу всіх громадських об’єднань ветеранів та учасників АТО (ООС) сектору безпеки і оборони України спроможних довести до всієї ветеранської спільноти рішення та інформаційні матеріали Ради ГС «КРВГОУ».

Історичним досвідом доведено те, що існує група осіб у ветеранському середовищі, яка переслідує як особисті, так і групові інтереси у ветеранському русі та інтереси структур які є поза межами ветеранської спільноти і зацікавлені у розколі ветеранського руху. Особливо це проявляється в умовах коли ГС «КРВГОУ» розпочинає підготовку до чергового етапу активної фази боротьби за права і свободи ветеранів. Але це тема іншої розмови.

Увага! Запрошуємо громадські об’єднання ветеранів, учасників та ветеранів АТО (ООС) сектору безпеки та оборони України та інші ІГС до спільної діяльності.

вик. О.Зубков

тел. 063-572-7074

Протокол № 05

Засідання Ради Громадської спілки “Координаційна рада ветеранських громадських об’єднань України” (Рада ГС “КРВГОУ”).

 Місце проведення: проспект Академіка Палладіна, 32, офіс 320, м. Київ.

Дата та час проведення: 24 25 листопада 2020 року 11.00 – 13.00

У Засіданні, проведеного в електронному та телефонному режимах взяли участь: запрошені керівники (представники) громадських об’єднань з правом вирішального голосу у кількості 61 особи із 71 запрошених (Додаток 1).

Засідання правоможне.

Головуючий: В.М.Палій.

Секретар: О.В.Зубков.

Голосували: за 61, проти 0, утримались 0.

Рішення прийнято.

 Порядок денний:

 1. Про загрози пенсійному забезпеченню осіб звільнених з військової служби, та деяких інших осіб та організацію виконання пропозицій Штабу ГС “КРВГОУ”, надісланих у період з 19.10 до 25.11.2020 року вих. №№443 – 471 щодо організації спільної діяльності громадських об’єднань ветеранів та учасників АТО (ООС) сектору безпеки та оборони України з питань захисту прав і свобод ветеранів та членів їх родин.
 2. Про удосконалення структури ГС “КРВГОУ” та обрання керівного складу ГС “КРВГОУ”.
 3. Різне.

Голосували: за 61, проти 0, утримались 0.

Рішення прийнято.

Порядок проведення засідання Ради ГС “КРВГОУ”

Засідання Ради ГС “КРВГОУ” проведене дистанційно в електронному та телефонному режимах 24 – 25 листопада 2020 року.

 1. 2. Реєстрація учасників Засідання Ради ГС “КРВГОУ” проведене з 10.00 до 11.00 24 – 25.11.2020 року в електронному та телефонному режимах.
 2. 3. Обговорення та голосування проєктів рішень з питань порядку денного здійснено з 11.00 до 13.00 11.2020 року в електронному та телефонному режимах на підставі проєктів рішень, оформлених проєктом Протоколу №05 та додатках до нього, надісланих Штабом ГС “КРВГОУ” електронною поштою в наростаючому порядку з урахуванням змін та доповнень учасників Засідання Ради ГС “КРВГОУ”.
 3. Для реєстрації учасників Засідання Ради ГС “КРВГОУ” та узагальнення результатів голосування утворена Лічильна комісія у складі: В.С.Воробйова, О.В.Зубкова, В.І.Чепця.

Голосували: за 61, проти 0, утримались 0.

Рішення прийнято.

Слухали: Голову Лічильної комісії.

Вирішили: Ухвалити зміст Протоколу №1 Засідання Лічильної комісії (Додаток 2).

Голосували: за 61, проти 0, утримались 0.

Рішення прийнято.

Вирішили: Ухвалити зміст Протоколу №2 Засідання Лічильної комісії (Додаток 3).

Голосували: за 61, проти 0, утримались 0.

Рішення прийнято.

З першого питання порядку денного:

Вивчили та проаналізували зміст:

– Доповіді В.М.Палія (Додаток 4) та співдоповіді І.Ф.Коржа (Додаток 5).

Інформацію  О.В.Зубкова про пропозиції надіслані від членів ГС “КРВГОУ” в електронному та телефонному режимах до 24.11.2020 року.

Вирішили:

 1. Зміст доповіді, співдоповіді, інформацію О.В.Зубкова щодо пропозицій, отриманих в електронному режимі до 24.11.2020 року на e-mail: palivnik@ukr.net взяти до відома.

Голосували: за 61, проти 0, утримались 0.

Рішення прийнято.

 1. 2. Ухвалити Рішення з першого питання порядку денного Засідання Ради ГС “КРВГОУ” (Додаток 6).

Голосували: за 61, проти 0, утримались 0.

Рішення прийнято.

 З другого питання порядку денного:

З метою організаційного посилення діяльності ГС “КРВГОУ”

Вирішили:

 1. 1. Ухвалити зміни та доповнення до Положення про Громадську спілку “Координаційна рада ветеранських громадських об’єднань України” (ГС “КРВГОУ”) (Додаток 7).

Голосували: за 61, проти 0, утримались 0.

Рішення прийнято.

 1. 2. Ухвалити Структуру ГС “КРВГОУ” та Штабу ГС “КРВГОУ” (Додаток 8).

Голосували: за 61, проти 0, утримались 0.

Рішення прийнято.

 1. 3. Обрати на посади заступників Голови Ради ГС “КРВГОУ” осіб, вказаних в Додатку 9.

Голосували: за 61, проти 0, утримались 0.

Рішення прийнято.

 1. 4. Обрати до складу Президії Ради ГС “КРВГОУ” осіб, вказаних в Додатку 10.

Голосували: за 61, проти 0, утримались 0.

Рішення прийнято.

 1. 5. Доручити Президії Ради ГС “КРВГОУ” розглянути та ухвалити зміст положень про відділи №№ 1 – 9 та постійно діючі Робочі групи ” №№ 1, 2, 3 Штабу ГС “КРВГОУ.

Голосували: за 61, проти 0, утримались 0.

Рішення прийнято.

 1. Ухвалити за основу проєкт узагальнених вимог ветеранських громадських об’єднань сектору безпеки та оборони, учасників та ветеранів АТО (ООС) до влади під час підготовки та проведення третьої хвилі Всеукраїнських безстрокових, публічних, протестних, мирних акцій ветеранів, пенсіонерів та членів їх родин (Всеукраїнських акцій) (Додаток 11 Вих. №№ 467 та 468).
 2. Ухвалити за основу проєкт Плану підготовки та проведення третьої хвилі Всеукраїнських акцій (Додаток 12) та доручити Відділу №5 Штабу ГС “КРВГОУ” до опрацювання остаточного варіанту проєкту Плану та доповісти його на розгляд Президії Ради ГС “КРВГОУ” до 01.02.2021 року.

Проєкт Плану розглянути та ухвалити на Засіданні Президії Ради ГС “КРВГОУ”.

 1. 8. Ухвалити План координації спільної роботи громадських об’єднань ветеранів, учасників та ветеранів АТО (ООС) – членів ГС “КРВГОУ” та тих громадських об’єднань, що співпрацюють з Радою ГС “КРВГОУ” та ГС “КРВГОУ” (оргкомітетів) областей в 2021 році (Додаток 13).
 2. Організувати виконання пропозицій, вказаних в доповіді Голови Ради ГС “КРВГОУ” (Додаток 4) (відп. Керівники громадських об’єднань ветеранів, учасників та ветеранів АТО (ООС).
 3. Доручити Першому заступнику Керівника Штабу ГС “КРВГОУ” Зубкову О.В. підготувати розпорядження щодо організації виконання рішень, прийнятих на Засіданні Ради ГС “КРВГОУ” (Додаток 14 Вих. №777/07 від 21.01.2021 року) та надіслати його керівникам громадських об’єднань ветеранів, учасників та ветеранів АТО (ООС).

За ухвалення змісту пунктів №№6,7,8,9 та 10.

Голосували: за 61, проти 0, утримались 0.

Рішення прийнято.

Ухвалити зміст Протоколу №3 Засідання Лічильної комісії (Додаток 15).

Голосували: за 61, проти 0, утримались 0.

Рішення прийнято.

Додатки:

 1. Список керівників та представників громадських об’єднань – членів ГС “КРВГОУ” та керівників громадських об’єднань, що співпрацюють з Радою ГС “КРВГОУ”, які запрошені та взяли участь у Засіданні Ради ГС “КРВГОУ” та тих, які були відсутні на зв’язку 24 – 25 листопада 2020 року.
 2. Протокол Лічильної комісії №1.
 3. 3. Протокол Лічильної комісії №2.
 4. 4. Доповідь В.М.Палія
 5. 5. Співдоповідь І.Ф.Коржа.
 6. 6. Рішення Засідання Ради ГС “КРВГОУ” з першого питання порядку денного.
 7. 7. Положення про ГС “КРВГОУ”.
 8. 8. Структурна схема ГС “КРВГОУ”.
 9. 9. Список заступників Голови Ради ГС “КРВГОУ”.
 10. 10. Список Президії Ради ГС “КРВГОУ”.
 11. 11. Проєкт змісту узагальнених вимог до до центральних органів влади учасників третьої хвилі Всеукраїнських акцій (Вих. №№ 467, 468).
 12. 12. Проєкт Плану підготовки до проведення заходів третьої хвилі Всеукраїнських акцій.
 13. 13. План координації спільної роботи громадських об’єднань ветеранів, учасників та ветеранів АТО (ООС) у 2021 році.
 14. 14. Проєкт розпорядження Штабу ГС “КРВГОУ” щодо організації виконання рішень, прийнятих на Засіданні Ради ГС “КРВГОУ”.
 15. Протокол №3 Засідання Лічильної комісії.

 Головуючий                                                                        Віктор ПАЛІЙ

Секретар                                                                              Олександр ЗУБКОВ

Додаток 1

Всеукраїнський громадський рух ветеранів та пенсіонерів Координаційна Рада

ветеранських громадських

об’єднань України

03142 Україна, м. Київ,

проспект Академіка Палладіна, 32, офіс 320

тел              063-572-7074

e-mail:        palivnik@ukr.net

03142 Uкгаіпе, Кyiv,

Str. Акademika Palladina32

ofis 320

Tel      (+38 063) 5727074

e-mail:        palivnik@ukr.net

Продовження буде.

 

Джерело 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я