На голову Новини Історія про те, як українська корупція вбиває цілі села

Історія про те, як українська корупція вбиває цілі села

169
0

До "Електронної книги скарг України" написав житель Сенькова, на Харківщині, який ділиться своїми враженнями від корупційного зашморгу, який вбиває все село.

До "Електронної книги скарг України" написав житель Сенькова, на Харківщині, який ділиться своїми враженнями від корупційного зашморгу, який вбиває все село.

 

 

ОСЬ ЙОГО ЛИСТ:

"Звертаюся до вас, щоб розповісти, що корупція, хаос та «щирий» український пофігізм невмирущі, живуть да здравствують… Є таке село Сенькове в Куп’янському районі на Харківщині, про яке, до речі, вже розповідалось.

 

Окрім усього вищезгаданого серед «пам’яток», там існує і досить успішно справжній наркопритон по вулиці Садовій, де на новорічні свята мало не до смерті забили місцевого хлопчину, батька багатодітної родини. Але до цього немає великого діла ні місцевому дільничному міліціонеру, який, певна річ, знає, хто з його керівництва кришує цей притон.

 

Причому не тільки його керівництву це відомо. У вас є усі можливості дізнатися, що саме тут коїться та нарешті проявити інтерес і виконати свої службові обов’язки. До речі, щодо службових обов’язків, то Куп’янська міліція їх вже «виконала», зводиться її службовий обов’язок до того, що за її словами хлопець «сам впав і так сильно забився».

 

Певна річ, таке «виконання службових обов’язків», «узгоджене» з харківськими колегами, коштувало грошей батьків цих наркоманів, які по-звірячому побили хлопця, який, на відміну від них, вчився, а потім працював у місцевого підприємця в селі. А його кривдники, які мають бути заарештовані по статі Кримінального кодексу України, ніде не працювали, не працюють та і не будуть працювати, весь час вештаються по селу та нишпорять, де б розжитися на наркотики.

 

Ну, а сільському голові села Сенькове Кулику Олександру Миколайовичу взагалі на цей притон начхати, бо він разом зі своїм артистичним землевпорядником Кравчук Людмилою Євтихіївною дуже активно зайнялись розподілом земельки, Сеньківської української землі, в першу чергу для себе та своїх наближених «любих друзів». За цю земельку не треба воювати в АТО, не дай боже стати калікою чи навіть загинути, можна ж просто використовувати своє посадове становище, як то кажуть, війна все спише. Просто поділили між собою земельку і, звісно, «забули», що в селі ще є робітники педагогічної, медичної та інших сфер.

 

А надалі ще цікавіше. Вищезгадані посадовці зібрали збори своїх не обділених гектарами людей та доповіли, що для отримання бажаної земельки треба дати хабаря Харківському обласному управлінню земельних ресурсів. Навіть розповіли, що Харків вимагає грошей, без грошей нічого не робитиме.

 

Певна річ, хто кому там що давав, хто що брав, нехай поцікавиться нарешті ваша прокуратура, у них на те є і права, і обов’язки, може, їм скажуть, куди ділась сума, яка нараховує десятки тисяч гривень. Окремо слід зауважити, що зверталися вже і до Куп’янської, і до Харківської прокуратури, і ніякого толку на жодному рівні. Щось там Сеньківська місцева влада нарозповідала, мабуть, що вашим стражам порядку варто знати, а те, що не дуже, утаїли.

 

І, взагалі, як це називається згідно Кримінального кодексу України, бо в селі наростає напруга в стосунках людей та ходять різні припущення, серед яких основне – це те, що риба гниє з голови. Треба зазначити, що сільський голова Кулик Олександр Михайлович разом зі своїм землевпорядником Кравчук Людмилою Євтихіївною вже неодноразово були помічені у задоволенні своїх шкурних інтересів та завдяки своєму посадовому становищу себе коханих не обділяють.

 

Дуже сподіваюся, що Ви все-таки знайдете час та можливість, а радше, бажання, професійно розібратися в даній ситуації, бо ми прагнемо відкритого розподілу земель громадою та оформлення документів офіційно, а то хабарники на всіх рівнях дістали, а в земельних ресурсах особливо, хоча, мабуть, для вас це не новина.

 

От скажіть, шановне панство, навіщо нам, платникам податків, така сільрада, такий баласт, який навмисне робить тільки гірше, та на дармовщинку заробляє державні пенсії, гарантії і т.п.???

 

Ви все-таки знайдіть час та приміть міри, бо ми будемо звертатися і надалі, і постійно, бо такі можновладці, такі «слуги народу» вже дістали, і війна, шановні пани, не все списує".

 

Джерело: reaction.org.ua

 

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я