На голову Новини Іран знову під загрозою санкцій

Іран знову під загрозою санкцій

207
0

Після зняття санкцій з Ірану президент Хассан Рухані почав європейський тур країнами, першою він відвідав Італію, далі попрямував до Франції. 

 У той же час французькі політики запропонували керівництву ЄС запровадити нові обмеження проти країни.

Це пов’язано з рішенням Тегерана провести ракетні випробування. Політики в ЄС відзначили, що пропозиція французької сторони прийнята і розглядається їх доцільність, повідомляєІнтерфакс. Пропозиція від французьких дипломатів надійшла після засідання Рада ЄС на рівні глав МЗС. Французька сторона впевнена, що санкції зняли рано.

У політичних колах ЄС відзначають, що таку ідею швидше за все не підтримають, бо обрана тенденція налагодження економічного співробітництва з Іраном, також планується укладення договорів про продаж нафти. Підхід французьких політиків назвали неефективним. Політики Франції відмовилися від коментарів журналістам.

У політичному дискурсі ЄС з’явилися різні думки з цього приводу. Ресурс приводить в приклад слова європейського політика, який взагалі заперечує будь-які згадки про можливість введення нових санкцій проти Ірану. Таке питання навіть не стоїть на порядку денному.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я