На голову Новини Інтелект людини залежить вiд того, якi музичнi вподобання вона має

Інтелект людини залежить вiд того, якi музичнi вподобання вона має

318
0

Пiд час дослiдження психологи з унiверситету Герiот-Вотт в Единбурзi опитали 36 тисяч осiб з рiзних країн, використовуючи традицiйнi тести з вивчення рiвня iнтелекту та визначення рiвня загальної освiти.

 Як повідомляє expres.ua,  найнижчi результати, пройшовши тести на визначення коефiцiєнта iнтелекту, показали тi, хто захоплюється стилем хiп-хоп, а також r’n’b, високi показники були в тих, хто слухає класичну та симфонiчну музику. А любителi рок-музики, як з’ясувалося, абсолютно не вiдповiдають стереотипу, що вони — асоцiальнi та нерозумнi “елементи”. Їхнiй рiвень IQ був одним iз найвищих — на рiвнi з любителями класики.

Професор Андрiан Норт, керiвник кафедри прикладної психологiї, вивiв i певнi риси характеру залежно вiд музичних смакiв. Так, блюз, джаз i соул обирають люди з високою самооцiнкою, комунiкабельнi та спокiйнi. Висока самооцiнка властива також любителям опери та регi, а середня — тим, хто слухає кантрi й вестерн. А от любителi стилiв iндi схильнi до заниження своїх здiбностей.

“Цей зв’язок не випадковий, — впевнена Олеся Брандеш, психолог, дослiдник впливу звукiв на емоцiйний стан людини. — Адже звуки мають прямий вплив на нервову систему людини, при цьому чим вища частота, тим негативнiший вплив”.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я