На голову Сфера ЖКГ «Інститут муніципального менеджменту» запрошує на семінари-практикуми

«Інститут муніципального менеджменту» запрошує на семінари-практикуми

137
0

Починаючи з лютого 2016р. “Інститут муніципального менеджменту” проводить різноманітні семінари, що покликані допомогти управителям у їхній роботі. Детальніше про семінари читайте у новині.

Сьогодні в галузевому законодавстві відбуваються значні зміни, повіомляє “УКРАЇНА КОМУНАЛЬНА”
 
З 1 липня 2015 р. набрав чинності Закон України № 417-VIII «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку», який «відкрив» ринок управління багатоквартирними будинками і передбачив три форми управління багатоквартирним житловим фондом, зокрема і через залучення до цього процесу управителів – фізичних  і юридичних осіб. Уже затверджено Типовий статут ОСББ,  Форму протоколу зборів співвласників багатоквартирного будинку, Порядок зберігання протоколів зборів співвласників багатоквартирного будинку та розміщення інформації про рішення, прийняті такими зборами.
 
Верховною Радою України 14 червня цього року був прийнятий Закон «Про внесення змін до статті 13 Закону України «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку» (№ 1413-VIII), який  вніс певні корективи, однак не спростив ситуацію для підприємств, які працюють на цьому ринку  багато років, а певною мірою – навіть загострив. 
 
Починаючи з 1 липня 2016 року та після набрання чинності Порядку проведення конкурсу з призначення управителя багатоквартирного будинку (з 12.07.2016 р.), органи місцевого самоврядування повинні провести відповідні конкурси.
 
Водночас, станом на сьогодні, відсутні зміни до ЗУ «Про житлово-комунальні послуги» (знаходиться на розгляді у ВРУ у 2-му  читанні), а також не затверджено типового договору про надання послуг з управління багатоквартирним будинком, що надзвичайно ускладнює ситуацію як для управителів так і для органів місцевого самоврядування в частині проведення таких конкурсів.
 
Однак, незважаючи на це,  ринок не «стоїть на місці», а продовжує розвиватися. Для того, щоб вистояти, управителю потрібно призвичаїтися до нових умов та продовжувати ефективно виконувати свої функції.
 
А для цього потрібно:
 
– чітко розуміти і дотримуватися вимог законодавства та знати як уникнути «підводних каменів», які виринають в процесі цієї діяльності;
 
– володіти новими бізнес-інструментами, що стають дедалі актуальнішими у даній галузі.
 
Починаючи з лютого 2016 року Інститутом муніципального менеджменту, за підтримки  Асоціації управителів житла та  Фонду розвитку та інновацій ЖКГ, проведено   різноманітні семінари та тренінги, що покликані допомогти управителям у їхній роботі.
 
Зважаючи на високу зацікавленість представників підприємств та новостворених управителів у заходах, присвячених юридичним та практичним аспектам діяльності, а також застосування маркетингових рішень, Інститутом  заплановано декілька  заходів на серпень 2016 р.:
  
 * для збільшення таблиці, нажміть на неї
 
Ми підготували для вас найновішу юридичну та практичну інформацію, що стануть значною допомогою у реалізації планів по укріпленню на ринку та розширенні діяльності Вашої компанії.  Детальна інформація про семінари наводиться у додатках. Крім того,  під час наших заходів Ви зможете познайомитися із своїми колегами, які вже досягли певного успіху та готові поділитися набутим досвідом.
 
Дізнатись більше про проведення семінарів-практикумів:
 
«УПРАВЛІННЯ БАГАТОКВАРТИРНИМ БУДИНКОМ: НОВІ ПРАВИЛА ТА ВИМОГИ ДО ОФОРМЛЕННЯ ДОКУМЕНТАЦІЇ»нажміть тут
 
«МАРКЕТИНГ У СФЕРІ УПРАВЛІННЯ БАГАТОКВАРТИРНИМИ БУДИНКАМИ» нажміть тут
 
Також  наприкінці серпня планується запуск тренінгу по управлінні персоналом для підприємств ЖКГ. Ми будемо інформувати Вас про уточнення та доповнення у графіку заходів.
 
За додатковою інформацією про семінари просимо звертатися за телефоном:  +38 (044) 221-45-06.  

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я