На голову Блоги Інформаційна довідка:Щодо захисту прав споживачів житлово-комунальних послуг

Інформаційна довідка:Щодо захисту прав споживачів житлово-комунальних послуг

497
0

Позовну заяву доцільно подавати: Відповідно до ст.22 Закону України «Про захист прав споживачів»                                          

Відповідно до статті 22 Закону України «Про захист прав споживачів» (Судовий захист прав споживачів): Захист прав споживачів, передбачених законодавством, здійснюється судом. При задоволенні вимог споживача суд одночасно вивішує питання щодо відшкодування моральної (немайнової) шкоди. Споживачі звільняються від сплати судового збору за позовами, що пов’язані з порушенням їх прав.

 Аналіз Верховним Судом України судової практики з розгляду цивільних справ про захист прав споживачів свідчить, що – …при вирішенні спорів про захист прав споживача слід ураховувати, що тягар доказування обставин, які звільняють від відповідадбності за невиконання чи неналежне виконання зобов’язання, в тому числі і за спричинену шкоду, лежить на продавцеві (виготівникові), тобто на порушникові прав споживачів.

Відсутність на Рахунку про житлово-комунальні послуги «прізвіща і підписів або інших даних, що дають змогу ідентифікувати осіб, які брали участь у їх складанні» підтверджує неправомірність та незаконність наданого Рахунку.                                                          В судовому провадженні судів першої інстанції, апеляційної інстанції та касаційної інстанції доведено, що згадані РАХУНКИ складені з порушенням вимог ст.9 Закону України «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні» та порушенням Договору, а також свідчать про відсутність правових підстав їх оформлення й надання та відсутність бажання осіб, які брали участь у їх складанні нести за це відповідальність.

Колегія суддів судової палати у цивільних справах Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ — у х в а л и л а: Касаційну скаргу ФІРМИ «ТММ» — товариство з обмеженою відповідальністю ВІДХИЛИТИ. Рішення Святошинського районного суду м. Києва від 24 жовтня 2013 року та ухвалу апеляційного суду м. Києва від 11 грудня 2013 року залишити без змін (http://reyestr.court.gov.ua/Review/38109668).                                                                             

Відносно службових осіб ФІРМА «ТММ» за порушення прав споживача відкрито ряд КРИМІНАЛЬНИХ ПРОВАДЖЕНЬ: Єдиний реєстр досудових розслідувань — №42012110080000017, №42012110000000049, №42012110000000250, а також РЯД ІНШИХ КРИМІНАЛЬНИХ ПРОВАДЖЕНЬ.

Висновок – Позовну заяву доцільно подавати:                                                                                            

– Відповідно до ст.22 Закону України «Про захист прав споживачів»,                                             

ст.9 Закону України «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні»,             

  Закону України «Про житлово-комунальні послуги» в частині п. 1, 2 ст. 32,                                

 п.3 ст 202 ЦКУ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я