На голову Новини Інформація про те, що вінницький політик вистрибнув у вікно – фейк

Інформація про те, що вінницький політик вистрибнув у вікно – фейк

415
0

Поширена у мережі Інтернет інформація про те, що вінницький політик, патріот, спортсмен та спонсор АТО «вистрибнув у вікно, коли принесли повістку з військкомату» виявилась фейковою. Борис Максимчук особисто спростував поширену інформацію. Про це йдеться в його заяві.


Поширена у мережі Інтернет інформація про те, що вінницький політик, патріот, спортсмен та спонсор АТО «вистрибнув у вікно, коли принесли повістку з військкомату» виявилась фейковою. Борис Максимчук особисто спростував поширену інформацію. Про це йдеться в його заяві.

«4 лютогов одному з інтернет-видань(http://vn.presspoint.in.ua/2015/02/04/32438) з’явилась стаття про те, що я нібито «вистрибнув у вікно, коли принесли повістку з військкомату». Офіційно заявляю, що я фізично не міг цього зробити, оскільки квартира, куди приносили повістку знаходиться на четвертому поверсі, і вдома мене в той час не було. Крім того, в статті наведено багато фактів, побудованих на власних думках автора, які не відповідають дійсності та є цілком неправдивими», – зазначив у своїй заяві Борис Максимчук, голова Вінницької обласної організації «Європейська партія України», директор спортивної мережі «Максимус» в своїй заяві стосовно спростування неправдивої інформації.

 

Максимчук вважає, що це замовний матеріал через його активну громадську та політичну позицію, який був опублікований з метою очорнення його прізвища та приниження перед знайомими та друзями.

Також, Борис Максимчук наголосив на тому, якщо прийде йому повістка і все буде офіційно та на законних правах, то він піде на війну, проте вбивати не готовий.

Окрім того, політик спростував ще одну недостовірну інформацію про події 6 грудня біля будинку Вінницької обласної ради.
За його словами, на уривку відео, завантаженому в Youtube видно як він захищається після того як правоохоронець наніс йому удар по обличчю.

 

«Звичайно, цей момент був вдало вирізаний, а уривок розповсюджуваного в мережі Інтернет відео не відображає повну картину ситуації двохмісячної давності.

 

На даному відео (а самеміж 9:51 та 10:57 хв. зйомки) видно, що я був у перших рядах активістів, які прийшли відстояти все те, за щорік назад стояв Майдан (https://www.youtube.com/watch?v=njhlCBTtrAw). Коли активісти намагались пройти в будівлю, правоохоронці здійснили опір, на іншому відео на 26-27 с. зйомки чітко видно як один із правоохоронців першим наніс мені прямий удар в обличчя, проте, на це зі зрозумілих причин, ніхто не звернув уваги, адже був виділений і розповсюджений фрагмент відео, а саме 33-34 хв., коли я захищався (https://www.youtube.com/watch?v=RQetsHDXrhM)», – зазначив Борис Максимчук.

Таким чином, вінницький громадський діяч Борис Максимчук спростував поширенув ЗМІ неправдиву інформацію про себе.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я