На голову Економіка Ілюзія геніальності двух “пройдисвітів”!

Ілюзія геніальності двух “пройдисвітів”!

679
0

Картинки по запросу "фото гройсмана і яценюка шарж"Джерело з Офісу Президента повідомляє, що не тільки Яценюк, а й Гройсман намагався увійти до нового уряду, але їм вказали на двері. Лобісти намагалися протиснути, але категорично був проти Зеленський.
Їм сказали спасибі, в ваших реформаторських послугах не потребуємо. Вистачає того, що зараз доводиться розгрібати після вас.
Лобісти порадили Яценюку і Гройсману підвищити свій публічний імідж. Тоді можна буде знову заходити з пропозицією про входження в уряд.Картинки по запросу "ілюзія геніальності двух пройдисвітів"
Яценюк і Гройсман зрозуміли і почали вкладати величезні гроші в розкрутку своїх «імен». Хлопці почали реанімувати себе на політичній арені і підвищувати позитивний імідж, створюючи ілюзію, що вони «профі».Картинки по запросу "фото гройсмана і яценюка"

Тому зараз така активність у медійній плані показують Яценюк і Гройсман. Чекаємо появи їх на політичних ток-шоу. Зараз ходять чутки, що Гройсман намагається потрапити на ефір Шустер live.Картинки по запросу "фото гройсмана і яценюка"
Якщо не вийде увійти в уряд, то запасний план цих “профі” – місцеві вибори.

Джерело

#корона #яценюк #гройсман #влада #ДБР