На голову Новини Іловайська трагедія: Експертиза вивчає можливіть злочинних дій з боку керівництва ЗСУ

Іловайська трагедія: Експертиза вивчає можливіть злочинних дій з боку керівництва ЗСУ

178
0

По Іловайському котлу проведена експертиза з десятками тисяч документів та експертних дій.

Експертиза щодо подій під Іловайськом влітку 2014 року не виключає ймовірних помилок з боку керівництва ЗСУ. Про це повідомив генеральний прокурор України Юрій Луценко у програмі “Право на владу” на телеканалі «1+1»,  повідомляють  Патріоти України.

«Зараз в суді завершується судовий процес над одним із генералів ЗСУ. По Іловайському котлу проведена експертиза з десятками тисяч документів, експертних дій, яка встановила, що основним і єдиним фактором, який призвів до людських жертв українських військовослужбовців був удар в тил в 17 разів переважаючих збройних сил РФ. Це не виключає ймовірних помилок, а можливо навіть злочинних дій з боку керівництво ЗСУ, зараз це вивчає експертиза», – заявив він.

Як відомо, парламентська Тимчасова слідча комісія з розслідування Іловайської трагедії оцінює загальні втрати українських військ у тисячу осіб. За інформацією військової прокуратури, загальна кількість бойовиків та військ РФ під час боїв під Іловайськом перевищувала 16 тис. осіб. Начальник Генерального штабу ЗСУ Віктор Муженко заявив, що причина Іловайської трагедії – вторгнення російських військ та неузгодженість, хаотичність і недостатня компетентність при плануванні операції виходу з оточення.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я