На голову Новини І.Насалик:«Підготовка до опалювального сезону 2016-2017 рр. йде без зауважень»

І.Насалик:«Підготовка до опалювального сезону 2016-2017 рр. йде без зауважень»

110
0

Підготовка до опалювального сезону 2016-2017 роках в Україні йде без зауважень, повідомив міністр енергетики та вугільної промисловості України Ігор Насалик.

Підготовка до опалювального сезону 2016-2017 роках в Україні йде без зауважень, повідомив міністр енергетики та вугільної промисловості України Ігор Насалик, повідомляє Україна Комунальна.
 
“На сьогодні, повинен сказати, і регіонам, і українцям, … що ніяких зауважень і проблем з підготовки до осінньо-зимового періоду немає”, – запевнив він в ході наради з підготовки до опалювального сезону під керівництвом віце-прем’єра Геннадія Зубка вчора в Києві.
 
Міністр сказав, що накопичення запасів вугілля і газу в даний час триває.
 
При цьому, українськими компаніями зафрактованно більше п’яти суден, які доставлять в Україну понад 0,5 млн тонн імпортного енергетичного вугілля. У свою чергу Г. Зубко в ході селекторної наради доручив провести окрему нараду з підготовки до опалювального сезону міста Генічеська Херсонської області, де в минулий опалювальний сезон були проблеми з газопостачанням.
 

Так само, віце-прем’єр нагадав, що рішення про час початку опалювальних сезонів по всіх областях і з розгортання штабів із забезпечення бездомних у разі настання сильних морозів приймається місцевою владою самостійно.

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я