На голову Новини Олексій Фурман: "Угрупування, що називається "партією вінничан", є підпорою режиму Януковича"

Олексій Фурман: "Угрупування, що називається "партією вінничан", є підпорою режиму Януковича"

184
0

Олексій Фурман: "Угрупування, що називається "партією вінничан", є підпорою режиму Януковича"
Неформальне угрупування під назвою "Партія вінничан", до складу якого входять обрані від Вінниччини депутати-мажоритарники Порошенко, Домбровський, Заболотний, є підпорою кримінально-олігархічного режиму Януковича. Про це чітко свідчать результати голосування за скасування так званої "пенсійної реформи", під час якого вказані особи не голосували за проект скасування рабського пенсійного закону. Про це заявив голова Вінницької обласної організації Всеукраїнського об’єднання "Свобода" Олексій Фурман, повідомляє прес-служба Вінницької обласної організації ВО "Свобода".
"Як відомо, 2 квітня 2013 року Верховна Рада України провалила голосування за скасування так званої "пенсійної реформи", чим фактично закріпила рабський статус українців. У разі позитивного результату цього голосування був шанс знизити пенсійний вік, зокрема для жінок. Це могло б стати початком процедури скасування рабського пенсійного закону. Однак цього не сталося, адже для ухвалення позитивного рішення забракло лише 6 голосів.
Серед цих шести депутатів не голосували за ухвалення за основу законопроекту "Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування", хоча на засіданні таки були присутні, народні депутати-мажоритарники від Вінниччини – Порошенко, Заболотний та Домбровський", – наголосив Олексій Фурман.
"Групу цих депутатів на Вінниччині називають так званою "партією вінничан", куди входять члени команди на чолі з Порошенком: Домбровський, Заболотний, міський голова Вінниці Гройсман, які тісно співпрацюють із "регіоналами" і її ставлениками на Вінниччині, контролюючи місцеві адміністративні, фінансові, бізнесові та медійні важелі впливу. На жаль, ці особи рядяться в шати господарників, які позиціонують себе поза політикою.
Однак від виборів до виборів представники сумнозвісної "партії вінничан" мають особливий дар перефарбовуватися в усі можливі кольори політичних партій, які дають їм можливість залишитися біля владного корита. Тому вважаю, що так зване неформальне угрупування "партія вінничан" є підпорою кримінально-олігархічного режиму Януковича", – підкреслив Олексій Фурман. 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я