На голову Новини Хто з вінничан отримував найбільші зарплати у 2013 році

Хто з вінничан отримував найбільші зарплати у 2013 році

120
0

 Грудень — місяць із традиційно низькою активністю ринку праці. В цьому році чинна тенденція виявилася особливо сильно в зв’язку з нестабільною політичною і економічною ситуацією в країні.

 Грудень — місяць із традиційно низькою активністю ринку праці. В цьому році чинна тенденція виявилася особливо сильно в зв’язку з нестабільною політичною і економічною ситуацією в країні.

І хоча в грудні було опубліковано стільки ж вакансій, скільки й в попередньому місяці, загалом річна динаміка склала тільки 20%, свідчить статистика Міжнародного кадрового порталу HeadHunter Україна.

 

У 2013 році регіони були досить активними гравцями ринку праці: частка вакансій у Києві понизилась на 10%. З іншого боку, така тенденція характерна тільки для топ-10 найактивніших регіонів. На частку інших припадає всього 21% вакансій. На першому місці за кількістю пропозицій роботи з великим відривом знаходиться Київ. Друге місце посідає Донецьк, третє, з невеликим відривом, — Дніпропетровськ.

 

У грудні найбільша кількість пропозицій була розміщена для програмістів і технічних спеціалістів. Дещо менше вакансій пропонували спеціалістам з продажів. Загалом за підсумками року саме IT-сфера знаходиться на першому місці за кількістю пропозицій.

 

Рейтинг найбільших зарплат. Річні підсумки

 

За підсумками року, найвищі зарплати пропонують ТОП-менеджерам, особливо тим, хто має досвід керівництва продажами. В топ-100 також потрапили вакансії для управлінців у виробничій сфері, фінансових директорів. Зустрічаються і вакансії для програмістів та розробників. Але якщо в інших проф. сферах йдеться про вищий менеджмент, то в IT-сегменті для потрапляння в ТОП-100 досить зарплати спеціаліста середнього рівня.

 

Затребуваність спеціалістів

У грудні конкуренція на ринку праці виросла — зменшилась активність роботодавців при стабільній активності пошукачів під час пошуку роботи. Таким чином, hh.Індекс у грудні склав 3,9. А це означає, що на одне робоче місце претендують в середньому майже чотири пошукачі (у попередньому місяці цей показник був 2,8).

 

Дані були отримані в результаті аналізу бази даних вакансій і резюме Міжнародного кадрового порталу hh.ua в грудні 2013 року.
 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я