Новини ХТО винен в негараздах Пенсійного фонду України? Чи пенсіонери силових структур?

ХТО винен в негараздах Пенсійного фонду України? Чи пенсіонери силових структур?

1801
0

На сторінках засобів масової інформації, в телепередачах, в інтернеті все більше і більше розповсюджується інформація про те, що в негараздах Пенсійного фонду України винні пенсіонери силових структур! (як приклад – стаття на сайті «Сегодня» 06.02.2020р. під назвою “Дефіцит Пенсійного фонду спровокували виплати силовикам”!).

Це ж прозвучало і на засіданні КМУ (як що не помиляюся) 29.11.2019р…

Різні експерти вносять свої версії, іноді такі, що неозброєним оком видно відсутність розуміння цими експертами принципів функціонування ПФУ і його роль у забезпеченні виплати пенсій пенсіонерам силових структур.

З якою метою це робиться?

Чи не є це підготовкою громадської думки до зміни в пенсійному забезпеченні військових пенсіонерів? Така спотворена інформація доводиться і до керівників держави. Адже у своїх  виступах експерти називають «дірою у ПФУ» і кошти які поступають з Державного бюджету для виплати військовим пенсіонерам через Пенсійний фонд України, завуальовуючи збитки самого ПФУ у загальній цифрі.

Немає чіткої визначеності і у розподілі пенсійних коштів між різними категоріями військових пенсіонерів.

Чи не можна на фоні цих виступів порушити питання повернення пенсійного забезпечення до відповідних Міністерств і відомств, щоб унеможливити спекуляцію з “дірою у ПФУ”за рахунок пенсіонерів силових відомств?

Можливо назріла необхідність дати кваліфіковану відповідь всім цим експертам з боку професійних військових фінансистів і розповсюдити цю інформацію керівникам держави, між Громадськими організаціями, у засобах масової інформації.

При КРВГОУ є експертна група до складу якої входять і фінансисти. Чи можливо їх запросити до участі  і підготовки кваліфікованого висновку з цих питань?

З повагою Баленко О.Г., представник Всеукраїнського громадського Руху ветеранів та пенсіонерів

Ще по цій темі…

“Підтверджую, що вже створено підґрунтя для знищення діючого законодавства про пенсійне забезпечення пенсіонерів сектору безпеки та оборони України. Підтвердженням наявності таких загроз є те, що до цього часу не внесено на розгляд пленарного засідання Верховної Ради України законопроекту №2141.

Голова Ради ГС «КРВГОУ» Віктор ПАЛІЙ

03142, Україна, м. Київ,

проспект Академіка Палладіна, 32, офіс 320

   тел./ факс (38 044) 502-1217

 

e-mail:          [email protected]