Неділя, 26 Червня, 2022
На голову Економіка ХТО У ВІННИЦЬКОМУ ПОЛІТЕХУ ЗІРВАВ КОНФЕРЕНЦІЮ 5 ПРОФЕСОРІВ ТА  ЕКСПЕРТІВ ЕНЕРГОПУЛУ ПО...

ХТО У ВІННИЦЬКОМУ ПОЛІТЕХУ ЗІРВАВ КОНФЕРЕНЦІЮ 5 ПРОФЕСОРІВ ТА  ЕКСПЕРТІВ ЕНЕРГОПУЛУ ПО СКАНДАЛУ ІЗ ОБЛЕНЕРГО ТА БОТОФЕРМІ ММІ?

317
0
19 липня о 15.00 в прес-офісі Вінницького національного технічного університету мала відбутись конференція експертів  Енергетичного пулу Вінницької ТПП. Але в зазначений час  5 професорів просто не прийшли на неї, а експертів, депутата облради Андрія Ковальова та  комерційного  директора АТ «Вінницяобленерго» Олексія Тарараки та журналістів в унірвеситет не пустили… Зате прийшла поліція – 20 осіб та 5-ро у цивільному із прихованими камерами для фіксації конференції просто неба. Ймовірно це були «писарі» із СБУ?

– Ще вранці все було окей і ми готувались до мирної дискусії на тему крали чи не крали у Вінниці електроенергію на мільйони? Майнили чи не майнили кпиртовалюти в цеху на Енергетичній, 6а? Хто найбільше постраждав від обшуків СБУ – обленерго, власники приміщення чи інвестор? Але відбувся один дзвінок керівництву університету і конференцію в політеху скасували. І 5 професорів з енергетики, які були готової спілкуватись, також, як по команді не прийшли! Це дивно, але дзвонив хтось потужний і спеціальний! Тому ми спілкуємось тут просто неба, а ось ці люди пишуть все на приховані камери! – анонсував видозмінений захід Олексій Гаврилов із Вінницяобленерго.

Адже орієнтовний сценарій проведення засідання Енергетичного Пулу на тему «Чи існує загроза енергетичній безпеці Вінниці?» був мирним і цікавим дял всієї Вінниці, яка слідкує за розвитком сенсаційної справи із ботофермою і аносованим крадіжкам електроенергії на 5-7 мільйонів гривень щомісячно!

Відкривав засідання-стояння біля фонтану політесу своїм вступним словом Дядькович В.Т.  Метр енергоцйеху пояснив причину зборів та  представив учасників.

Далі слово тримав коменціний директор компанії, який озвучив   розрахунки споживання електроенергії за адресою Енергетична 6а, підтвердив їх оплати, схему розташування трансформаторів та стросутвав інформацію СБУ про крадіжку енергії на 5-7 мільйонів щомісячно:

-В тому районі просто відсутня підстанція на 3 мегавати і там банально відсутня подача такої потужності.  Як можна вкрасти ре, чого немає! Бо потужність, яку споживала ця структура  у 8-10 раз менша… І там все обліковувалось, сплачувалось і було по-білому., – зазначив він. – Тому ми одразу спростували інформацію про крадіжку і будемо відстоювати свою репутацію в ЗМі та судах. Бо є цифри і факти, які досі ніхто не оскаржив…

-А кандидат технічних наук Олексндр Бурикін  презентував прямо із свого телефону  рівень споживання одної ігрової консолі Плейстейшн, яких там було 3600 чи 3800! І цифри із обвиунваченнми не зійшлись…

-Після короткої заяви Андрія Ковальова, голови постійної комісії обласної Ради з питань будівництва, комунального майна, транспорту та розвитку інфраструктури між учасниками відбулась дискусія та своєрідна прес-конфрецнія щодо   можливості крадіжки електроенергії в еквіваленті 5-7 млн грн в місяць та відключення у наслідок цього цілих кварталів Вінниці.

-У фіналі конференції просто неба до неї приєднався співвласник фірми Альфа Енержі, яка два роки тоум викупила цей цех у обленерго та здавала його ІТішникам, які прокачували ботів та оцифровували спортивні події…

-Цікаво, що темін майнінг нині, через 12 діб після обшуку СБУ на Енергетиченій вже ніхто не вживав.

-А представник Вінницяобленерго аносував завтрашню прес-конференцію гендиректора компанії Андрія Поліщука та майбутні суди із СБУ та НКРЕП  за гучну справу та розбомблену ферму іноземного інветора ММІ у Вінниці.

– Ми не давали хабарі та не збираємось це робити. Тут було все законно, але сталось, що сталось. Більше завтра скаже Андрій Леонідович, який має підтримку колективу, експертів та акціонерів компанії, – зазначив Олексій Гаврилов.

#влада #сбу #політех #обленерго

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я