На голову Новини Хто хотів розпустити Політичну консультативну раду?

Хто хотів розпустити Політичну консультативну раду?

200
0

Голова Вінницької облдержадміністрації своїм рішенням «розігнав» Політичну – консультативну раду при обласній Раді та облдержадміністрації, повідомив впливовий Інтернет – ресурс «Вінниця.инфо».
Подібне рішення викликало справедливе здивування політичних партій Вінницької області, та призвело до написання їх спільної заяви.
 

 Голова Вінницької облдержадміністрації своїм рішенням «розігнав» Політичну – консультативну раду при обласній Раді та облдержадміністрації, повідомив впливовий Інтернет – ресурс «Вінниця.инфо». 

Подібне рішення викликало справедливе здивування політичних партій Вінницької області, та призвело до написання їх спільної заяви.

                                                        Заява 

      політичних партій – членів  Політико-консультативної ради
при  Вінницькій обласній раді та облдержадміністрації
 
            Як стало відомо з  сайту «Винница.іnfo» головою Вінницької облдержадміністрації Миколою Джигою підписане рішення про  скасування Політико-консультативної ради (сайт використовує термін «разгон»), очолюваної з жовтня 2010 року головою Вінницької обласної організації Народно-трудового союзу України Віктором Малиновським.
            Викликає подив той факт, що партії –  члені ради  отримали інформацію про ініціативу губернатора через ЗМІ, а не офіційно, через відповідні органи ОДА (загальний відділ, наприклад).  Відомо, що незадоволення діяльністю Політико-консультативної ради з боку влади стало відчуватися саме з того моменту, коли Віктором Малиновським були здійснені кроки з активізації діяльності ради, зокрема, посилення боротьби з корупцією, спроби перетворення її на реально дорадчий орган, спроможний впливати на процес прийняття рішень владою з врахуванням точки зору партій, що не увійшли до обласної ради.
            Кому ж  потрібно придушити ці паростки  реальної демократії, перші кроки громадянського суспільства, загальмувати процес політичної структуризації суспільства? Невже партії влади?
            Сумнівно, бо всі загальноукраїнські меседжи, що ми отримуємо від Партії регіонів останнім часом, свідчать, що саме вона більш, ніж будь хто, зацікавлена у розвитку процесів демократизації суспільства. Подейкують, що це брутальне рішення губернатора прийняте під впливом   голови Вінницького міськвиконкому Володимира Гройсмана, якій на останніх виборах під брендом «Совість України» використав свій адміністративний ресурс по повній і ліквідував у міськраді опозицію як клас. Але, під впливом, чи без впливу – намагання лишити партії, що не мають представництва у облраді можливостей висловитися з приводу тих, чи інших проблем, що існують у регіоні – це не прикрашає нікого.
            На згаданім сайті є пояснення, що Політико-консультативна рада розпущена у зв’язку із утворенням іншого органу – громадської ради при обласній державній адміністрації. Більш сумнівного пояснення важко було вигадати: політико-консультативна рада об’єднувала виключно політичні партії, а громадська рада об’єднує громадські організації.
 
До спільної заяви приєдналися наступні політичні партії:
 1. ВОО Комуністичної партії України
 
 1. ВОО Політичного об’єднання «Рідна Вітчизна»
 
 1. ВОО Демократичної партії України
 
 1. ВОО політичної партії «Київська Русь»
 
 1. ВОО Прогресивної соціалістичної партії України
 
 1. ВОПО «Народно – трудовий союз України»
 
 1. ВОО Соціал-демократичної партії України (об’єднаної)
 
 1. ВОО Української республіканської партії «Собор»
 
 1. ВОО Партії «Реформи і порядок»
 
 1. ВОО «Організація Українських Націоналістів»
 
 1. ВКО Народного Руху України
 
 1. ВОО Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина»
 
 1. ВОО Партії «Християнсько-Демократичний союз»
 
 1. ВОО Партії захисників Вітчизни
 
 1. ВОО Політичної партії «Дітей війни»
 
 1. ВОО Української селянської демократичної партії
 
 1. ВОО ВПО «Єдина родина»
 
 1. ВОО Соціально-Християнської партії
 
 1. ВОО Комуністичної партії робітників і селян
 
 1. ВОО партії « Наша Україна»
 
 1. ВОО Української партії «Зелена планета»
 
 1. ВОО ВО «Свобода»
 
 1. ВОО  партії  «Праведність»
 
 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я