На голову Політика Гриценко пояснив, чому не пішов служити в АТО… Відповідь вас вразить!

Гриценко пояснив, чому не пішов служити в АТО… Відповідь вас вразить!

126
0

Кандидат у президенти від партії “Громадянська позиція”, кадровий військовий і колишній міністр оборони Анатолій Гриценко заявив, що не пішов на фронт у 2014 році, бо не було такої потреби! Як вам логіка?

Розпочались бойові дії, а цей “військовий” йти захищати свою країну сенсу просто не побачив!!!

Про це він сказав в інтерв*ю. Так, на питання: “Чому ви не пішли на фронт у 2014 році?”, Гриценко відповів: “А ким?”. Як вам?

“Моя військова спеціальність – спеціаліст по обслуговуванню авіаційного обладнання літаків. Я перевірив – таких спеціалістів було молодших, не 60 років, а 30-40 років, більше, ніж треба”, – пояснив він.

За його словами, тоді авіація практично не застосовувалася, тому потреби йти на фронт не було.

Політик зазначив, що готовий був діяти на рівні іншої своєї спеціальності, стратегічної.

“Я пропонував себе і верховним головнокомандуючим пішов на вибори, пояснював, що я можу організувати оборону, забезпечити війська, нормальну кадрову політику”, – сказав Гриценко.

Він додав, що під час роботи на посту міністра оборони у 2005-2007 роках, показники бойової підготовки збільшилися в два-три рази. Вірите?

“Я знаю, що таке життя солдата, я про нього подбав би. І котлів би не було, але це не було затребувано”, – заявив Гриценко.

При цьому він наголосив, що допомагав армії, як міг, зокрема забезпеченням сучасних карт.

“Наприклад, ми побачили, що немає сучасних карт, навіть для спецназу. Швидко задіяли, навіть без державних коштів, через супутникові системи і ці карти до мене приходили в депутатську кімнату невеличку прямо з колес. Бо ті карти, які лежали десь там у сховищах, були неадекватні навіть межам населених пунктів. Тому кожен робить свою справу”, – сказав кандидат у президенти.

Разом з тим він додав, що на відміну від президента Петра Порошенка, Генпрокурора Юрія Луценка чи Секретаря Ради нацбезпеки і оборони Олександра Турчинова не ховав свого сина від служби в АТО!

На його думку, якби сини суддів, прокурорів і влади були на фронті, то війна б уже закінчилася, не було б торгівлі на крові, мародерства і солдати були б всім забезпечені, без допомоги волонтерів.

Гриценко заявив, що Порошенко “дуже комплексував”, коли він нагадував йому про це, тому намагався відправити його сина в тил, “щоб закрити рота”.

“Він (син Гриценка – ред.) був командиром взводу по охороні аеродрому в Дніпрі, звідки діяли армійська авіація і спецназ. Якось син мені подзвонив і сказав, що його взвід ліквідовують. Я поставив всіх на вуха і з’ясував, що Петро Олексійович дав пряму вказівку відкликати мого сина в тил, щоб закрити мені рота”, – розповів Гриценко.

За його словами, після цього він подзвонив міністру оборони та керівнику адміністрації президента та пригрозив чималим скандалом, після чого наказ скасували…

Генеральний прокурор Юрій Луценко одразу ж відреагував на заяву кандидата у президенти від партії “Громадянська позиція” Анатолія Гриценка про те, що генпрокурор ховав свого сина від служби в АТО.

Реакцію на слова Гриценка генпрокурор опублікував у Facebook.

Зокрема, Гриценко, намагаючись відповісти на питання в інтерв’ю Дмитру Гордону про причини неучасті в АТО, заявив, що війна давно б закінчилася, якби Луценко та інші чиновники не ховали своїх синів від фронту. 

 

Син генпрокурора Олександр Луценко
 

“Даю 24 годину “чесному” полковнику для вибачення. Мій син пішов у 2014 на фронт добровольцем і служив солдатом 2 гармати 1 вогневого взводу 2 батареї 1 гаубичного дивізіону 55 Запорізької бригади”, –  написав Луценко.

“Поки бравий екс-міністр оборони заявляв, що призов його сина є покаранням за громадянську позицію, мій Сашко разом з побратимами вів вогонь по противнику з-під Пісків в ході оборони ДАПу (Донецького аеропорту), – стверджує він.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я