На голову Новини ГРУ РФ у 2015 році писало сенаторам США брехливі листи від імені...

ГРУ РФ у 2015 році писало сенаторам США брехливі листи від імені українців!!!

134
0

У 2015 році представники ГРУ злої та підступної Росії направили фейкові (підробні й брехливі) листи сенаторам США нібито від імені українців, намагаючись вплинути на політику США щодо України.

Про це пише The Washington Post.

“У лютому 2015 року, на другий рік конфлікту у Східній Україні, дюжина американських сенаторів отримали електронні листи від людини, яка нібито належала до групи “Патріоти України”. У листі містився лінк на петицію із закликом “врятувати” Україну””, – пише видання.

“Сенатори і конгресмени! Сьогодні ситуація в Україні вкрай погана. Україна у війні… Рівень корупції в українській армії величезний. Високопоставлений офіцер продає озброєння терористам”, – йшлося у листі, написаному ламаною англійською.

У петиції також містився заклик до американців відправити в Україну західних офіцерів для прямого контролю над українською армією.

Видання зазначає, що лист не викликав жодної реакції у сенаторів. Однак це була перша відома спроба з боку ГРУ вплинути на американських політиків.

“Аналітики західної розвідки вважають, що кампанія переслідувала подвійну мету: ще більше деморалізувати українців після важких втрат і посіяти плутанину серед політиків США – змусити їх повірити в те, що самі українці втратили віру в свої збройні сили”, – пише The Washington Post.

За інформацією представників західної розвідки, які говорили на умовах анонімності, за електронними листами стояв підрозділ ГРУ, відомий як Підрозділ 54777, або 72-й Центр спеціальної служби.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я