Економіка ПОРОШЕНКО, ГРОЙСМАН, ЩО ВИ НАКОЇЛИ!!! КОЖЕН 10-й ДОРОСЛИЙ УКРАЇНЕЦЬ ПОДАВСЯ ЗА КОРДОН!

ПОРОШЕНКО, ГРОЙСМАН, ЩО ВИ НАКОЇЛИ!!! КОЖЕН 10-й ДОРОСЛИЙ УКРАЇНЕЦЬ ПОДАВСЯ ЗА КОРДОН!

372
0

Кожен 10-й дорослий українець вже працює за кордоном, і при цьому мова йде не про сезонних працівників!!!

Міністр соціальної політики Андрій Рева констатує, що на постійній основі за кордоном працює 3,2 млн громадян України. Ще 4-6 млн українців працюють в інших країнах на непостійній основі.

Для багатьох заробітчан дуже складно працювати в іншій країні на постійно основі, вони працюють кілька місяців і повертаються в Україну. А через деякий час їдуть знову на заробітки.

 У Польщі працює близько 2 млн українців. Їз них лише половина — тобто лише 1 млн українців — працюють легально.

Але платять внески на пенсійне страхування (в Польщі) ще менше — лише 400 тис. Українців. Другий мільйон зайнятих в Польщі українців працюють нелегально. Цю інформацію Мінсоцполітики схильні вважати на основі даних міграційної та прикордонної служб.

 

Андрій Рева також пояснив схему, як відбувається так, що українці можуть не платити внески на пенсійне страхування ні в Україні, ні в іншій країні.

«Наприклад, людина влаштовується в структуру в Україні, яка має право на працевлаштування за кордоном. Його беруть на облік в український Пенсійний фонд і він два-три місяці платить єдиний соціальний внесок. Потім його відправляють у відрядження, наприклад, в Литву. Там він показує довідку, що він платить пенсійний внесок в Україні, і отримує дозвіл на роботу в Литві, він адже там у відрядженні. Як тільки він отримав дозвіл на роботу, роботодавець в Україні його звільняє. Далі він йде з дозволом до роботодавця, і роботодавець може йому платити на 25% нижче зарплату, адже за такого співробітника не потрібно платити пенсійний внесок. А через якийсь час такий українець повертається назад в Україну на євроблясі », — пояснив проблему на прикладі Андрій Рева.

 Міністр зазначив, щоб встановити, скільки українців працює в інших країнах нелегально, потрібно домовитися з цими країнами про співробітництво.

Зокрема, Польща до останнього часу, за словами міністра, не йшла на контакт, і тільки в 2018 році вдалося активізувати співпрацю.

 Андрій Рева також відзначив, що Польща сьогодні спрощує свої умови працевлаштування так, щоб можна було брати на роботу навіть тих громадян інших країн, які приїхали в країну щодо безвізового режиму. Це дозволило б їм працевлаштовувати українців на термін до 3 місяців.

Нагадаємо, згідно з соціальним опитуванням, половина українців в Польщі — 51% — працюють від одного до трьох місяців. 27,8% працюють від трьох до шести місяців. Від шести до 12 місяців працювали 8,2% українських заробітчан.

При цьому Національний банк наївно очікує, що трудова міграція українців до Польщі ЧОМУСЬ піде на спад, хоча його керівництво своїми бездарними діями”сприяє” інфляції гривні і монетарної політики. Хоча економічне зростання в Польщі сповільнюється, а значить повільніше буде рости і кількість робочих місць, дднак бажаючих емігрувати не зменшується!… Ще одна причина, чому українці будуть менше виїжджати, — поступове зростання зарплати в Україні. Хоча при цьому зарплата в Польщі все одно істотно вище, ніж в Україні. Більшість працюючих в Польщі українців отримують зарплату від 2,5 до 3,5 тис. Злотих. Тобто за поточним курсом — від 660 до 925 доларів.

При цьому Нацбанк не безпідставно побоюється, що частина українських заробітчан можуть переорієнтуватися на інші країни. Наприклад, Чехія, Словаччина та Угорщина вже полегшили умови зайнятості для «заробітчан» і запропонували кращі умови праці, аніж в Польщі.

А ЩО робить для реального покращення уряд Гройсмана для покращення економіки України? Лише піднімає тарифи на все, зокрема на 23 % ціну газу та розповідає щодня байки по свої “реформи”!!!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я