На голову Новини Громадський аудит у Вінницького фонду муніципальних інвестицій або звідки взявся «Авалон 5»?

Громадський аудит у Вінницького фонду муніципальних інвестицій або звідки взявся «Авалон 5»?

316
0

Міське комунальне підприємство «Вінницький фонд муніципальних інвестицій» засноване 29 лютого 2012 року з метою створення механізму фінансування заходів з енергозбереження. Статутний капітал – 50 млн.грн. Офіційна адреса: м. Вінниця, вул. Соборна, 64.

Фонд тимчасово очолює Кожуховський Олександр Миколайович з 2 грудня 2015 року. До нього Фонд очолював Тхоровський Анатолій Михайлович. Але Анатолій Михайлович не пішов з такого «теплого» місця в нікуди. Вже 24 грудня 2015 року, прям на католицьке Різдво, він очолив новостворене ТОВ «Вінниця Комфорт Сервіс», серед засновників якого є знайомі назви і прізвища. Та й адресу запам’ятайте, вона ще не раз зустрічатиметься на орбіті нашого Фонду!, пише fs.edukit.vn

/Files/images/2016_rk/Screenshot_19.png

Знову новостворене ТОВ «Муніципальний фонд управління та фінансування будівництва», зареєстроване 28.03.2016р.! І засноване не будь ким, а на 99% нашим МКП «ФМІ»!!! Та й статутним капіталом у них все склалось – 31 млн.грн.!

І все теж прізвище Орловський, і та ж адреса: вул. Єрмака, 7А, щоправда з черговою ТОВкою.

Хто ж такий наш загадковий Валентин Володимирович Орловський?

YOUCONTROLнам в поміч!

25 лютого 2015 року Валентин Володимирович разом з Оленою Василівною Орловською (ми підозрюємо, що родинний зв’язок є, бо ж за однією адресою зареєстровані) та ще одна сімейна пара Полуянів – Ольга Романівна та Станіслав Андрійович «народили» надзвичайно фартове дитя!

І назвали його «Авалон 5»! житлово-будівельний кооператив!

/Files/images/2016_rk/Screenshot_21.png

Як то кажуть: не родись красивой…, а родись где надо!

Ми підозрюємо, що за адресами: вул. Соборна, 64 і вул. Єрмака, 7А є ще багато цікавих персонажів, але не все одразу.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я