На голову Сфера ЖКГ Гройсман звільнився але бреше далі: зниження тарифів може призвести до кризи!

Гройсман звільнився але бреше далі: зниження тарифів може призвести до кризи!

204
0

Бездарний керівник уряду Володимир Гройсман часів олігарха-корупціонера Порошенка НАРЕШТІ подав у відставку! Втім, окрім казок про міфічні “покращення”, залишив за собою купу державних боргів! Зокрема, за часів його “керування” зовнішній борг України зріс АЖ У 4 РАЗИ!!!

А звільнившись і діючи спільно із комунальною мафією, він продовжує розповідати побрехеньки, що тарифи знижувати ЧОМУСЬ не можна!…

Вже коЛИШНІЙ прем’єр-міністр Володимир Гройсман ЧОМУСЬ вважає: спроба зниження тарифів може повести за собою серйозну кризу і розрив міжнародних договорів.

Про це він сказав в ефірі телеканалу ICTV в понеділок увечері:

“Що стосується тарифів, якби це було можливо (зниження тарифів – ред.) я б це зробив позавчора”, – заявив Гройсман.

“Я думаю, що спроба зниження тарифів може за собою повести серйозну кризу. Це розірвання всіх наших міжнародних договорів і фактично доведення країни до стану фінансової кризи”, – сказав він.

Горе-прем’єр підкреслив, що зобов’язання щодо цін на газ були взяті не його урядом, а в 2008 році, і далі перепідписувалися в наступних роках.

Нагадаємо, з 1 травня в Україні знижено ціну газу для населення і теплової генерації з 8550 гривень до 8247 гривень за тисячу кубометрів.

Також стало відомо, що Нафтогаз у травні 2019 р поставлятиме газ на умовах ПСО за ціною 5990 грн за 1 тис. м куб. (без урахування вартості доставки і ПДВ).

Однак всю СУТЬ дій та “покращень” цієї комунальної мафії часів Порошенка та Гройсмана можна зобразити у такій картинці:

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я