На голову Сфера ЖКГ Гройсман в угоду олігархам МВФ скасує в Україні соціальні ціни на газ!!!

Гройсман в угоду олігархам МВФ скасує в Україні соціальні ціни на газ!!!

151
0

АНТИнародний уряд Гройсмана зобов’язався перед МВФ скасувати PSO – так звані “соціальні” ціни на газ для населення і підприємств теплової енергетики, які встановлює Кабінет міністрів України в межах так званих “соціальних” норм!!! То кому він служить: світовим олігархам чи Народу, який його обрав? Вірніше, призначив його шеф Порошенко!

Саме таке положення міститься в кредитній угоді Міжнародного валютного фонду і влади України, яке підписали президент, прем’єр, глава Нацбанку і міністр фінансів.

Текст угоди опублікований Мінфіном України. У ньому наголошується, що в обмін на нові кредити МВФ влада Гройсмана – Порошенка зобов’язується до 1 травня 2020 р скасувати поставку газу побутовим споживачам і теплоенерго за спеціальними зобов’язаннями PSO.

Як відомо, в Україні видобувається газ в обсягах, достатніх для покриття потреб населення і підприємств теплоенергетики. Вартість газу українського видобутку 100-150 дол. / 1000 м3, тоді як українці платять за нього 300 дол. / 1000 м3.

Це зроблено на вимогу світових олігархів-кредиторів України, які наполягають на тому, щоб українці платили за газ за завищеними нібито “ринковим” тарифами.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я