На голову Новини Гройсман шукає винних у зриві е-декларування

Гройсман шукає винних у зриві е-декларування

157
0

Прем’єр вимагає в найкоротші терміни вирішити проблеми з повноцінною роботою системи.

Прем’єр-міністр Володимир Гройсман доручив провести службову перевірку в Нацагентстві з питань держслужби і покарати винних у несвоєчасному запуску системи електронного декларування. Про це йдеться на сайті Кабміну, пише korrespondent.net

Прем’єр також вимагає в найкоротші терміни вирішити всі проблеми для повноцінного запуску системи електронного декларування активів чиновників.

“Система електронного декларування сьогодні запрацювала, хоча, на жаль, поки тільки в тестовому режимі. Як стверджує НАПКА, програмне забезпечення має достатні програмні модулі для подання, зберігання та оприлюднення декларацій, як цього і вимагає законодавство, і може починати працювати”, – йдеться в повідомленні.

Як відомо, сьогодні сайт Національного агентства із запобігання корупції відкрив доступ до інтерфейсу електронного декларування. Але через відсутність атестата захисту інформації ці декларації не можна використовувати як доказ у суді.

У свою чергу, в Євросоюзі нагадали Україні, що ключовою умовою запуску системи електронного декларування є сертифікат технічної безпеки.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я