На голову Економіка Гройсман розповів чергову казку: коли Україна зможе відмовитися від імпортного газу?

Гройсман розповів чергову казку: коли Україна зможе відмовитися від імпортного газу?

121
0

Прем’єр-міністр Володимир Гройсман, різко підвищивши в угоду світовим олігархам з МВФ вартість газу для населення, розповів на одному з телеканалів нову байку про покращення: Україна зможе відмовитися від імпортного газу у найближчі 5 років завдяки відкриттю доступу до українських надр.

От тільки не сказав, для кого буде зроблено цей доступ! Хоча, це й так відомо: знову для олігархів!!!

“У нас є безліч можливостей стати енергонезалежними. Ми починаємо розкручувати дуже складну і закриту систему – доступ до українських надр.

Я вважаю, що у найближчі 5 років цей відкритий доступ та дасть нам можливість не купувати газ за валюту, а виробляти в Україні”, – підкреслив прем’єр.

Нагадаємо:

У 2018 році імпорт газу скоротився в порівнянні з 2017 роком на 24,8% – з 14,1 мільярда кубічних метрів до 10,6 мільярда кубометрів.

За підсумками 2018 року доходи України від транзиту природного газу  перевищили витрати на його імпорт на 500 мільйонів доларів.

У січні Державна служба геології та надр виставила нові лоти на продаж дозволів з користування надрами через електронний майданчик  “Української енергетичної біржі”.

Втім, більшістю відкритих нафтогазових родовищ володіють олігархи, які зареєстрували свої компанії в оффшорах й у такий класичний спосіб розкрадають багатства України, котрі за Конституцією належать ВСЬОМУ Народу!

Але ця корумпована влада діє у змові з ними й далі безкарно грабує надра України!!! А Народу потім виставляє космічні рахунки за користування його ж ресурсами!

То ДЕ та справедливість і реальні покращення???

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я