На голову Новини Гройсман пообіцяв, що українці «переживуть цю зиму»

Гройсман пообіцяв, що українці «переживуть цю зиму»

117
0

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман укотре звернувся до населення на тлі резонансу щодо значного підвищення тарифів на житлово-комунальні послуги.

«Субсидії допомогли пережити цю зиму, допоможуть і наступну. Ми повинні через це пройти, щоб врешті-решт позбутись газової залежності від Росії, шаленої корупції в газовому секторі, марнотратства, коли держава оплачує комунальні послуги власників розкішних палаців і багатьох інших ганебних явищ, пов’язаних з багаторічними маніпуляціями з ціною на газ. Єдина ціна на газ, з одного боку, підтримка через субсидії усіх, хто цього потребує і стимулювання енергоефективності – це шлях до успіху нашої держави», – наголосив у своєму FacebookГройсман.

Він нагадав, що чимало хто не вірить і не хоче, щоб держава досягла успіху й намагається залякати українців, тому ці люди вигадують усе нові й нові міфи. Один із них говорить про те, що якщо у когось із членів родини у власності є земельний пай, ця родина не має права претендувати на субсидію.

«Відповідально заявляю – це НЕправдива інформація. Наявність будь-якого майна, в тому числі квартири, машини, земельних паїв, не впливає на право отримання субсидії. При розрахунку розміру субсидії враховується дохід, який приносить це майно», – наголосив глава уряду.

Крім того, він укотре розкритикував заяви популістів щодо цін на паливо і тарифів у цілому: «Як я вже казав, я не дам популістам залякати людей. Їм простіше закупати газ за копійки і продавати дорожче для того, щоб загравати з споживачами через тарифи для власного збагачення. Ми встановили граничні ринкові ціни на газ. Чи може він бути дешевшим? Ні, він коштує стільки, скільки він коштує у світі, зокрема, у Європі. Держава компенсує тим, хто цього потребує, через механізм безповоротних субсидій. Це просто. Потрібна тільки заява і декларація про доходи зареєстрованих у житлі осіб. Держава більше не дотуватиме багатих. Але вона підтримає тих, хто не може платити».

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я