На голову Новини Гройсман назвав три категорії ліків, на які буде знижено ціну з 1...

Гройсман назвав три категорії ліків, на які буде знижено ціну з 1 лютого

121
0

Уряд відслідковує виконання рішення щодо зниження ціни на ліки, для цього працює спеціальна група.

Уряд доб’ється виконання рішення про зниження цін на ліки проти гіпертонії, цукрового діабету та бронхіальної астми в Україні з 1 лютого, заявив прем’єр-міністр України Володимир Гройсман в ефірі телеканалу ICTV, – повідомляє ipress.ua.

Про це передає прес-служба уряду.

“Я переконаний у тому, що з 1 лютого, коли будуть заходити нові партії ліків, ми доб’ємося і почнемо бачити зниження цін на категорії цих ліків”, – заявив він.

Прем’єр також розповів, що уряд визначив діючі речовини в препаратах за вище названими трьома нозологіями, взяв за аналоги препарати у п’яти сусідніх країнах і визначив ту ж ціну в Україні.

“Сказали спекулянтам, умовно кажучи: “Ви більше не будете заробляти тільки на тому, що ви монополісти на цьому ринку, і поставили крапку””, – підкреслив Гройсман.

Він також зауважив, що уряд відслідковує виконання рішення щодо зниження ціни на ліки, для цього працює спеціальна група.

Прем’єр додав, що з 1 квітня також розпочне роботу програма з відшкодування вартості ліків на ліки проти серцево-судинних захворювань, цукрового діабету ІІ типу та бронхіальної астми.

За розрахунками, ці кроки, спрямовані на вчасне забезпечення ліками хронічно хворих, дозволять зменшити інвалідність і смертність від гіпертонії на близько 18%.

Відзначимо, що до 1 лютого 2017 року буде знижено ціни на ліки від трьох типів захворювань: серцево-судинних, цукрового діабету ІІ типу і бронхіальної астми.

Також Міністерство юстиції зареєструвало та оприлюднило відповідний наказ МОЗ, завдяки якому ліки, зареєстровані в США, Швейцарії, Японії, Австралії, Канаді та ЄС можуть надійти в Україну за 17 днів.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я