На голову Новини Гройсман хоче, щоб українці доносили на своїх роботодавців

Гройсман хоче, щоб українці доносили на своїх роботодавців

133
0

Кабінет міністрів України ініціює створення спеціальних робочих груп, які будуть відслідковувати нарахування заробітних плат в країні.

Про це повідомив прем’єр-міністр Володимир Гройсман, відкриваючи засідання уряду, 11 січня, пише UA- Reporter.com

Глава уряду заявив, що найближчим часом будуть створені робочі групи, які будуть моніторити ситуацію з виплатою зарплат. «Я дав доручення профільному міністру Павлу Розенко і він вже предметно цим питанням займається: будуть створені групи, які будуть чітко моніторити ситуацію, як людям нараховується заробітна плата, як вона виплачується», – зазначив прем’єр.

«Найближчим часом ми створимо комунікаційні можливості, щоб люди нам повідомляли конкретно де, на якому підприємстві не виплачується заробітна плата або знижується або ховається. І ми будемо дуже чітко реагувати », – заявив Гройсман.

За його словами, на місцях будуть створені спеціальні робочі групи, які на першому етапі будуть «відстежувати і допомагати відновлювати справедливість». «Щотижня я прошу і мене інформувати по конкретним цифрам, і я буду інформувати країну що, де і як відбувається з виплатою зарплати», – зазначив Гройсман.

На початку грудня Верховна Рада України прийняла розроблений Кабінетом міністрів закон, що дозволяє підвищити з 1 січня 2017 року мінімальну заробітну плату вдвічі – до 3200 грн.

Національний банк оцінює ефект від підвищення мінімальної зарплати в додатковий приріст ВВП на 0,5%.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я