На голову Економіка Гройсман грозиться залишити половину України без пенсій!!!

Гройсман грозиться залишити половину України без пенсій!!!

137
0

Сотні тисяч громадян України в майбутньому будуть позбавлені права на отримання пенсій з причини недоліку страхового стажу та відсутності з боку їх роботодавців виплат Єдиного соціального внеску.

Про це повідомив глава українського уряду Володимир Гройсман у себе на сторінці в Facebook. То напишіть йому там ВСЕ, ЩО ви про нього думаєте!!!

У той же час тіньова зайнятість в країні скорочується, і все більше громадян влаштовуються на офіційні роботи. Так, за жовтень працювати офіційно і набирати страховий стаж почали 150 тисяч чоловік.

«У жовтні роботодавці офіційно зареєстрували на 150 000 чоловік більше, ніж у вересні. Це результати роботи уряду щодо детінізації ринку праці. Однак в тіні ще сотні тисяч працівників, у яких вкрали соціальний захист і можливість отримувати пенсію », – зазначив прем’єр.

Нагадаємо, що на Гройсмана відкрили кримінальну справу: прем’єру загрожує тривалий термін, українці в шоці від того, що відбувається!!!

Солом’янський суд Києва зобов’язав НАБУ відкрити кримінальну справу на Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана.

Про це на своїй сторінці в Facebook повідомляє Михайло Шнайдер.

«Вчора Солом’янський районний суд Києва, зобов’язав Національне Антикорупційне бюро України відкрити Кримінальне провадження по Факту можливого Зловживання службовим становищем та Службовим халатністю Прем’єр-Міністра Володимира Гройсмана. Суд зобов’язав НАБУ зареєструвати Кримінальне провадження по Всім фактами можливих Правопорушень Володимира Борисовича ».

Втім, така поведінка Гройсмана не дивна… Бо його родичі раніше робили із українцями ще гірші речі!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я