На голову Новини ГПУ спільно з ДФС у Київській області викрито конвертаційну схему на загальну...

ГПУ спільно з ДФС у Київській області викрито конвертаційну схему на загальну суму понад 240 млн грн (ФОТО)

126
0

Департаментом з розслідування особливо важливих справ у сфері економіки спільно з оперативним управлінням Головного управління Державної фіскальної служби у Київській області здійснюється досудове розслідування у кримінальному провадженні за ознаками кримінальних правопорушень, передбачених ч. 2 ст. 28, ч. 2 ст. 205, ч. 5 ст. 191 КК України

(фіктивне підприємництво вчинене за попередньою змовою групою осіб; привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем організованою групою осіб або в особливо великому розмірі).

Так, досудовим розслідуванням встановлено, що міжрегіональний конвертаційний центр, створений групою осіб, в період з 2015 року та по теперішній час надавав послуги підприємствам реального сектору економіки приватної та державної форм власності м. Києва, Київської, Луганської та Донецької областей України з формування незаконного податкового кредиту та незаконного переведення безготівкових коштів у готівку на загальну суму понад 240 млн грн.

22.08.2016 року за місцями розташування офісних приміщень, місцями реєстрації і фактичного проживання організаторів та учасників конвертаційного центру було проведено 8 обшуків. За результатами проведених слідчих дій вилучено грошові кошти загальною сумою 300 тис грн, 12 печаток підконтрольних транзитно-конвертаційних підприємств, комп’ютерну техніку, бухгалтерську документацію, накладено арешти на 40 розрахункових рахунків 11 транзитно-конвертаційних підприємств відкритих у 9 банківських установах.

На даний час проводяться слідчі (розшукові) дії у відношенні учасників конвертаційного центру з метою притягнення їх до кримінальної відповідальності та забезпечення відшкодування завданих державі збитків.

Управління зв’язків із громадськістю та ЗМІ
Генеральної прокуратури України

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я