На голову Новини Готують наступ: терористи виводять заборонене озброєння на першу лінію

Готують наступ: терористи виводять заборонене озброєння на першу лінію

187
0

Протягом останніх трьох діб зафіксоване збільшення кількості вогневих засобів, насамперед мінометів, включаючи 120-мм, на позиціях терористів на першій лінії, повідомляє народний депутат, координатор групи Інформаційний спротив Дмитро Тимчук, повідомляють Патріоти України.

Зокрема, додаткові мінометні підрозділи перекинуті в район Горлівки, Петровський район Донецька і в район Саханка – Заїченко. Також на рубежі Саханка – Заїченко зафіксовано 7 танків бойовиків, розосереджених і замаскованих вздовж усього кордону. Крім того, ще два танки терористів зафіксовано на південний схід від Комінтернового.

В районі Веселе фіксується знаходження трьох Градів бойовиків. На Маріупольському напрямку, зокрема, в районі Комінтернове, відзначається робота т. н. “інструкторсько-методичних груп” бойовиків, які активно поширюють чутки про нібито підготовку введення в “сіру зону” “карателів” з полку “Азов” з проведенням “зачисток” серед цивільного населення.

Командування “ДНР” вживає заходів щодо забезпечення скритності перекидання техніки і озброєнь. Відмічаються масові спроби бойовиків поширювати серед місцевого населення дезінформацію. Розпускаються чутки про прибуття відомих ватажків бойовиків. Серед бойовиків і представників місцевого населення ведеться робота щодо користування соцмережами, обмеження користування засобами зв’язку.

Відзначається поява на деяких ділянках фронту дрібних підрозділів бойовиків, переодягнених у форму ЗС України, які проводять збройні провокації. Зокрема, подібна група фіксувалося в районі Жобуньки – Зайцеве (15 бойовиків, з двох 82-мм мінометів і великокаліберного кулемета відкрили вогонь по приватній забудові). Такі ж групи неодноразово фіксувалися і в районі Світлодарського плацдарму.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я