На голову Новини Голову Козятинської райради і чиновників Держаудитслужби затримано на Вінниччині на хабарях! –...

Голову Козятинської райради і чиновників Держаудитслужби затримано на Вінниччині на хабарях! – ГПУ

151
0

У Вінницькій області на хабарі затримано голову Козятинської районної ради та посередника – директора малого підприємства, який мав передати гроші чиновнику!

У ході слідства встановлено, що голова районної ради, вступивши в злочинну змову з директором місцевого малого приватного підприємства, створили умови для отримання хабара від перевізників Козятинського району, що здійснюють перевезення каоліну з Жежелівського каолінового кар’єру в Козятин.

Зокрема, чиновник, використовуючи владні повноваження, системно перешкоджав суб’єктам господарювання у здійсненні вантажних перевезень новою автомобільною дорогою в м.Козятин, вимагаючи з перевізників хабар у сумі 95 тис грн. Ці кошти мали бути передані йому через посередника – директора малого підприємства.

Під час проведення обшуку за місцем проживання посередника співробітники поліції виявили та вилучили частину хабара в сумі 45 тис. грн, які він мав передати голові Козятинської райради.

Відкрито кримінальне провадження за ч. 3 ст. 368 КК України (одержання неправомірної вигоди службовою особою).

А ще чиновників Держаудитслужби затримано на Вінниччині за хабарництво!

У Вінницькій області співробітниками прокуратури та Нацполіції викриті в корупції і затримані особи, що займають керівні посади в Держаудитслужбі України і структурному підрозділі цієї служби в області.

Встановлено, що один із керівників Північного офісу Держаудитслужби у Вінницькій області надав 10 тис грн неправомірної вигоди керівнику управління внутрішнього аудиту Державної аудиторської служби України за лояльне ставлення під час перевірки та нереагування на виявлені у роботі підрозділу аудитслужби у Вінницькому регіоні недоліки.
Крім того, зафіксовано системні факти прийняття пропозицій та одержання неправомірної вигоди начальником одного з відділів Північного офісу Держаудитслужби у Вінницькій області вже за лояльне проведення перевірок у ряді бюджетних установ регіону.

Службових осіб затримано у порядку ст. 208 КПК України, вони підозрюються у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 3 ст. 368 (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) КК України та ч. 3 с т. 369 (пропозиція, обіцянка або надання неправомірної вигоди службовій особі) КК України.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я