На голову Економіка Увага! Підвищення Гройсманом ціни на rаз суд визнав НЕЗАКОННИМ!!!

Увага! Підвищення Гройсманом ціни на rаз суд визнав НЕЗАКОННИМ!!!

185
0

Повага цим суддям! Судді Окружного адміністративного суду м. Києва задовільнили позов проти уряду горе-реформатора Володимира Гройсмана щодо незаконного підвищення ціни на газ для населення і теплокомуненерго!!! Тож переплачені людьми надмірні кошти за газ можуть повернути…

Так, суд визнав незаконною постанову Кабінету Міністрів № 315 від 2015 року про встановлення єдиної ціни на газ на рівні 6879 грн за тисячу кубометрів.

“Доведена економічна необґрунтованість ціни на газ, у доцільності якої нас переконувала влада за останні 3 роки. Отже, тарифи – як ті, що були раніше встановлені, так і нинішні – не мають економічного підґрунтя, бо, на превеликий жаль, ціна на газ береться за методом “зі стелі”, – зауважив представник Юлії Тимошенко у суді, голова “Спілки власників житла” Олексій Кучеренко.

“Таким чином, основна теза про абсолютну реальність зменшення вдвічі ціни на газ, по суті, доведена юридично!” – додав Олексій Кучеренко.

Тож тепер у юристів є юридична база для оскарження всіх інших постанов про встановлення ціни на газ, які були ухвалені з такими ж ознаками.

“Ми добилися того, щоб суд визнав постанову КМУ незаконною, протиправною і нечинною з моменту ухвалення, щоб створити юридичну базу для повернення надлишково сплачених коштів у результаті дії цієї постанови”, – наголосив Олександр Трохимець.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я