На голову Новини Гарні новини: Розмитнення авто з ЄС стане нульовим

Гарні новини: Розмитнення авто з ЄС стане нульовим

138
0

Коротко про головне: опублікований графік зниження мита на легкові автомобілі, вироблені в Європейському Союзі.

Інформація оприлюднена в листі Державної фіскальної служби України. Департамент адміністрування митних платежів і митно-тарифного регулювання, згідно з Угодою про асоціацію України та Європейського Союзу, створили графік зниження мита на товари, територія походження яких ЄС. Автомобілі, як нові, так і б/в, потрапляють під дію графіка зниження мита. Залежно від типу автомобіля, новий він чи з пробігом, типу палива, об’єму двигуна, через кілька років, згідно з графіком, ввізне мито стане нульовим. Вже зараз, в 2016 році, почали діяти перші знижені значення мит на автомобілі.

      Важливо, щоб не просто марка належала країні, яка є членом ЄС, а фактично ТЗ було вироблено на території ЄС. Наприклад, Форд, якщо він був зібраний на фабриці в Кельні (Німеччина), і в VIN коді складальним підприємством вказана німецька фабрика, значить такий автомобіль при імпорті в Україну можна буде «розмитнити» за зниженими ставками. Навпаки, якщо ви будете мати справу з тим же Фордом, але російського складання, знижені ставки «розмитнення» до нього застосувати буде неможливо, більше того, на авто вироблені в РФ діють збільшені ставки мит.

       Сподіваємося, ваш позитивний настрій після розглядання «нуликів» в таблиці не зруйнує нагадування про те, що ПДВ та акцизний збір при ввезенні автомобілів все ще діють, хоча непогано б таку таблицю побачити і для них. Але це вже фантазії …

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я