На голову Новини Харків’яни вимагають відставки Кернеса, аби він не утворив «ХНР»

Харків’яни вимагають відставки Кернеса, аби він не утворив «ХНР»

152
0

 Харків’яни у неділю, 10 серпня, вишикувалися в черги біля наметів на площі Свободи, де збирали підписи за відставку мера Харкова Геннадія Кернеса.

 Харків’яни у неділю, 10 серпня, вишикувалися в черги біля наметів на площі Свободи, де збирали підписи за відставку мера Харкова Геннадія Кернеса.

 

Збір підписів став головною фішкою ярмарку громадських ініціатив, яка зібрала кілька сотень активістів під прапорами України, "Демократичного альянсу", "Правого сектора", ВО "Свобода", "Громадянської самооборони" і кримських татар.

 

Ярмарок ініціатив – це новий формат колишнього віче Евромайдана.

 

Збір підписів за відставку Кернеса проходить в рамках ініціатив за кардинальну зміну влади в Харкові і проти спроб перетворити місто на частину "Новоросії". Активісти "Зеленого фронту" вимагають від міськради повторного розгляду справи про вирубку понад двох тисяч дерев у парку ім. Горького у 2010 р.

 

Майстер-клас з в’язання патріотичних браслетів з жовто-блакитних стрічок – це своєрідна виховна робота "ДемАльянс", який виступає за боротьбу з корупцією, – пояснює один з організаторів ярмарку, координатор харківського Євромайдану Ігор Рассоха.

 

За його словами, пропозиції харків’ян, висловлені в ході обговорення, як і підписи за відставку Кернеса, будуть передані владі.

 

Нагадаємо, 9 серпня 2014 року, в Харкові проходив мітинг проти Геннадія Кернеса. Харків’яни стурбовані тим, що Кернес підтримає проголошення так званої "ХНР" ("Харківської народної республіки") в кінці серпня напередодні Дня незалежності.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я