На голову Політика Хапай Петра… Або як тікають з України.!

Хапай Петра… Або як тікають з України.!

1115
0

Команда Петра Порошенко готує його втечу з України.

Зокрема, це може бути представлено як виїзд на лікування або виїзд з причини політичних переслідувань. Пріоритетного варіанту зараз немає – нібито прийнято рішення дочекатися конкретних дій з боку Госбюро розслідувань і прокуратури. Зокрема, на вибір сценарію вплине те, в якій справі Порошенко отримає своє перше підозра.

Джерело припускає, що в обох випадках найбільш логічним на даний момент вибором буде Великобританія.

У той же час сам Порошенко виїжджати з країни не хоче, боячись втратити як бізнес, так і політичні активи в Україні, і розглядаючи варіант виїзду лише як крайній захід.

Як думаєте, втече Петро Олексійович?Картинки по запросу "Фото петро порошенко в наручниках карикатури"

План Б Петра Порошенка.

Ті люди, які особисто знайомі з Петром Порошенко відзначають в ньому одне яскраво виражене якість – політичне чуття на рівні інтуїції, саме це якість допомагало йому вчасно міняти табір, що забезпечувало фактично безперервне перебування у владі починаючи з 2000х років.

Прийшла інформація про те, що з середи в аеропорту Жуляни будуть стояти два борти, екіпажі яких чергуватимуть в цілодобовому режимі позмінно, готових до вильоту в будь-який момент в аеропорт Хітроу, з однією єдиною метою – екстрена евакуація Петра Порошенка в Лондон.Картинки по запросу "Фото аеропорт Жуляни"

Інформація (https://t.me/c/1397951851/12201) колег з Klymenko Time, про те, що Порошенко готується до втечі під приводом виїзду на лікування, або через політичні переслідування, для того, щоб уникнути кримінальної відповідальності, знаходить підтвердження: за інформацією джерела знайомого з ситуацією Порошенко вважає, що народ його зрадив, проголосувавши за Зеленського, і Україна повинна пройти процес очищення через кризу в економіці і влади. Команда Порошенко готує кілька сценаріїв, один з яких – інсценування замаху на Петра Порошенка.Картинки по запросу "Фото замах на життя людей"

Замах буде серйозним мотивом, для того, щоб Порошенко зміг покинути Україну з метою особистої безпеки, у вузькому колі цей сценарій носить назву замах на Гетьмана і полягає в тому, що Порошенко екстрено покине Київ, і вилетівши в Лондон, де у нього штаб- квартира і заміський будинок, і буде запускати процес обвалу гривні, і як наслідок – дефолт, що призведе до невдоволення діями влади і підігріє ситуацію до нових масових протестів і дострокових президентських і парламентських виборів.

Цей план може бути приведений в дію в разі призначення нового, нелояльного Генпрокурора і відставки Ситника з посади голови НАБУ.

Джерело

#влада #корупція #порошенко #суд #НАБУ