На голову Новини Губернатор Вінниччини не задоволений кандидатом на місце голови Хмільницького міськрайонного суду

Губернатор Вінниччини не задоволений кандидатом на місце голови Хмільницького міськрайонного суду

569
0

 Голова Вінницької ОДА Іван Мовчан звернувся до Вищої ради юстиції з приводу Ігоря Олійника. Олійник – кандидат на місце голови Хмільницького міськрайонного суду, – пише i-vin.info

 Голова Вінницької ОДА Іван Мовчан звернувся до Вищої ради юстиції з приводу Ігоря Олійника. Олійник – кандидат на місце голови Хмільницького міськрайонного суду.

 

Звернення надійшло за кілька хвилин до початку засідання Вищої ради юстиції. У ньому Мовчан звертав увагу на обмовку від Хмільницької райдержадміністрації і громадськості стосовно Ігоря Олійника. Про суть обмовки на засіданні ВРЮ не йшлося. В зв’язку зі зверненням Івана Мовчана призначення нового голови відклали. Члени Ради зазначили, що потрібно перевірити, чи є об’єктивними звинувачення. Кандидатура буде розглянута на наступному засіданні Вищої ради юстиції.

 

На адміністративні посади в судах загальної юрисдикції Вища рада юстиції призначила нових осіб. Головою Липовецького районного суду став Кривенко Дмитро Теймуразович. Заступником голови бершадського районного суду призначили Хмеля Руслана Валентиновича.

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я