На голову Економіка Губернатор Скальський підтримав ініціативу Гройсмана, а не президента !

Губернатор Скальський підтримав ініціативу Гройсмана, а не президента !

142
0

Картинки по запросу "владислав скальський фото"З ініціативи екс-прем’єра у Вінниці на базі фонду “Подільська громада” створений спеціальний фонд “СтопВірус”. Про це Владислав Скальський повідомив під час брифінгу в облдержадміністрації.

“Це окремий рахунок і окрема програма по фінансовій підтримці благодійників, які хочуть допомагати, для ефективної реалізації цього фінансового ресурсу”, – зазначив голова Вінницької обласної державної адміністрації. Він пояснив, що мета нового спецфонду, створеного з ініціативи Володимира Гройсмана – підтримка і поширення медичних, профілактичних та інформаційних заходів протидії поширенню вірусу Covid-19.Картинки по запросу "Гройсман володимир фото"

Зібрані кошти спрямують на додаткову закупівлю тестів, апаратів штучної вентиляції легенів, медикаментів, масок і т.п. – для потреб міста та області. Всі витрати будуть вести прозоро. Крім того, Владислав Скальський запропонував працівникам ОДА та її структурних підрозділів, на добровільній основі приєднатися до наповнення цього фонду шляхом перерахування на його рахунок одноденного заробітку.

Нагадаємо, раніше ініціативу екс-прем’єра створити у Вінниці спецфонд “СтопВірус” для протидії поширенню COVID-19 підтримав і Вінницький міський голова Сергій Моргунов.Картинки по запросу "Гройсман володимирі моргунов фото"

Також Володимир Гройсман звернувся до чинного прем’єр-міністру Денису Шмигаль з відкритим листом, в якому закликав уряд збільшити доступ людей до тестів, запобігти необґрунтовану паніку, звернутися до ЄС з проханням включити Україну в плани Товариства по боротьбі з коронавірусів, фінансово підтримати людей, вимушено опинилися в неоплачуваних відпустках, пам’ятати про своїх громадян, які живуть і працюють за кордоном.

Тільки не повідомив Гройсман скільки мільйонів доларів із “своїх заощаджень” він особисто перерахує на рахунок фонду для протидії і лікування короновірусу…

Джерело

#фонд #гройсман #карантин #корупція #моргунов