На голову Новини Гройсманом і Порошенко розгорнули репресії проти громадських активістів.

Гройсманом і Порошенко розгорнули репресії проти громадських активістів.

166
0

Після резонансних подій 6.12.14 р. у Вінниці (штурм будівлі облради) місцевий олігархічний мафіозний клан на чолі з Гройсманом і Порошенко розгорнув репресії проти громадських активістів.

Після резонансних подій 6.12.14 р. у Вінниці (штурм будівлі облради) місцевий олігархічний мафіозний клан на чолі з Гройсманом і Порошенко розгорнув репресії проти громадських активістів.

 

 

Одним із таких є Юрій Паленко, більше відомий в народі як "Юрій Хорт", котрий уже третій місяць утримується в СІЗО.

 

Шестеро народних депутатів (Ірина Суслова, Юрій Дерев’янко, Дмитро Ярош, Ігор Луценко, Юрій Левченко, Сергій Мельничук) висловили готовність взяти Юрія "Хорта" Павленка на поруки. Попри це Апеляційний суд відхилив їх клопотання. Причина у тому, що Вінницькі суди повністю контрольовані місцевим кланом. І їх ненависть до Хорта зумовлена не тільки його боротьбою проти вінницької мафії, яка дісталася уже верхніх ешелонів влади в Україні. Адже після Революції Гідності він активно займався люстраційною та антикорупційною діяльністю, та крім того, до речі, був бійцем батальйону «Айдар». Річ у тому, що під час подій 6 грудня Хорт виніс з кабінету губернатора і привселюдно розірвав під схвальні вигуки активістів портрет Петра Порошенка. Як він сам пояснив: "За свідоме недотримання передвиборчих обіцянок, здачу національних інтересів в обмін на власну вигоду, і нівелювання здобутків Революції Гідності."

 

Патріотів України , відданих борців за ідею Революції Гідності, учасників подій 6.12.14 р. намагалися виставити як маргіналів, проплачених чи керованих Росією . З них "ліпили" сепаратистів, ніби вони вороги власного народу.

 

8 грудня Юрія Хорта було викрадено працівниками міліції , передягненими в цивільне . Йому неодноразово було відмовлено у праві зв’язатися зі своїм захисником , можливості здійснити дзвінок не надавали . Йому пред’явили підозру за ст.296 ч.4 та ст.345 ч.2, та ухвалою суду в той же вечір запроторили до СІЗО. Пізніше статтю перекваліфікували на 294 ч.1 – організація масових заворушень.

 

Слова політв’язня Юрія «Хорта» Павленка: «Мушу зауважити ,що такого свавілля я не зазнавав навіть при режимі Януковича . У Вінниці не діють закони , щоб звертатися в міліцію чи прокуратуру. Вони не розслідували і не будуть розслідувати жодних злочинів з боку місцевого кримінально-політичного клану , зокрема й напади тітушок Гройсмана на людей під час Революції , напад на мене невідомими 3 червня 2014 р. , захоплення ТРЦ "Sky Park" , про яке писали центральні видання та ін.

 

Натомість проти мене вони активізували справу 2012 року за ст.161 "Розпалення міжнаціональної ворожнечі" , яку самі ж і "зліпили" з подачі тодішнього мера В.Гройсмана . В цей раз, активізувавши цю "справу" у вересні 2014 р. Він Клан намагався зняти мене, як кандидата в нардепи по округу №12, оскільки там ішов у депутати син Президента – Олексій . Мене було затримано 23.09.2014 р. при спробі подати документи до ЦВК.

 

Зараз же вони вирішили ув’язнити мене та інших чільних діячів Революції у Вінниці, щоб ліквідувати будь-які загрози для свого панування над людьми.

 

Але не треба бути генієм , щоб здогадатися , що участь у подіях 6-го грудня це всього лише привід. Я не раз брав участь у революційних подіях у Вінниці , і в столиці . Таких важких статей мені ніколи не "шили" . Кумедно виглядає також одностайність місцевих судів у застосуванні щодо мене виключного запобіжного заходу – взяття під варту.

 

Не дивно , що майже ніхто не вірить, що із кількох сотень демонстрантів лише Хорт зробив щось виключне, наприклад, по відношенню до беззахисних міліціянтів (по справі проходить 20 «потерпілих», яких начебто побив особисто Хорт сам один), під час всього того ганебного дійства, коли громадян не пропускали на сесію і застосовували щодо них силу, як і рік тому під час подій на Майдані. В той день колишні регіонали в об’єднанні з деякими депутатами з фракції «Єдність» (Порошенка) та депутатської групи «Совість України» (Гройсмана) прагнули скинути голову облради С. Свитка, запропонованого Майданом. І усі згадують лише один незабутній момент : розірваний мною портрет Порошенка.

 

І все стає на свої місця. На феодальній вотчині нинішнього президента це – воістину смертний гріх. Я досі з посмішкою згадую, як мене возили у наручниках за спробу висуну

 

 

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я