На голову Новини Гройсман пообіцяв почати війну з “классовыми ворогами”

Гройсман пообіцяв почати війну з “классовыми ворогами”

154
0

Прем’єр закликав місцеву владу повідомляти про випадки тиску на бізнес з боку контролюючих органів

 

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман вважає класовими ворогами тих, хто тисне на підприємців, які створюють національний продукт. Про це він заявив на семінарі, присвяченому розвитку інвестиційного та експортного потенціалу регіонів, пише 112ua

“Я думаю, що ви можете сьогодні проаналізувати і підтвердити, що іноді знаходиться на рівні міста, і на рівні району, і на рівні області створюються непосильні умови для розвитку інвестицій. Це все ми з вами повинні ліквідувати. Якщо хочете, в хорошому сенсі цього слова, оголосити війну всім тим, хто постає проти того, хто створює робочі місця, проти того, хто не дає можливості нам з вами вирвати країну з тотальної бідності. Ніколи грошовий верстат не робив країну успішною. Ніколи”, – сказав прем’єр.

Він закликав місцеву владу повідомляти про випадки тиску на бізнес з боку контролюючих органів.

“Я підкреслюю, що той, хто тисне сьогодні на підприємця, який реально створює національний продукт, – наш з вами класовий ворог, який би чин у нього не був. Я звертаюся до мерів міст, голів адміністрацій. Колеги, якщо на вашій території є недолугий контролер, скажіть про це і не мовчіть. Я зроблю все залежне від себе, щоб такий керівник, – податкової, митниці, Держпраці, поліції, – якщо це очевидний факт, я зроблю все, щоб він був зміщений з посади”, – пообіцяв прем’єр.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я