На голову Новини Гриценко вийшов з фракції «Батьківщина»

Гриценко вийшов з фракції «Батьківщина»

189
0

 Народний депутат Анатолій Гриценко заявив про вихід з фракції. Відповідну заяву він оприлюднив на своїй сторінці у Facebook.

 Народний депутат Анатолій Гриценко заявив про вихід з фракції. Відповідну заяву він оприлюднив на своїй сторінці у  Facebook.

«У зв’язку з неможливістю впливати на рішення, що приймаються фракцією ВО «Батьківщина», заявляю про вихід із фракції ВО «Батьківщина». Заяву такого змісту зареєстрував сьогодні зранку після вчорашнього рішення фракції, яким мене позбавили права участі в її засіданнях.

Після виходу з фракції у статусі позафракційного депутата:

1) залишаюся в опозиції до Президента Януковича і його політики;

 

2) виконуватиму виборчу програму ВО «Батьківщина», з якою ми разом ішли на вибори і до розробки якої доклав власних зусиль;

3) координуватиму свої дії з опозиційними депутатами, для яких принципи і цінності – не пусті слова.

«Рішення про вихід із фракції не було простим. Протягом року в рамках фракції я твердо й послідовно відстоював ті принципи і цінності (оголошені публічно і скріплені підписами Гриценка, Турчинова, Яценюка), на яких наша партія «Громадянська позиція» увійшла до складу Об’єднаної опозиції «Батьківщина». Ви все це бачили. Так само бачите, чим воно завершилося. За цих умов, рішення про вихід із фракції вважаю логічним, відповідальним і чесним», – зазначив Гриценко.

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я