На голову Новини Гриценко: Антикорупційне бюро працюватиме в умовах напівсаботажу з боку прокуратури, СБУ, МВС

Гриценко: Антикорупційне бюро працюватиме в умовах напівсаботажу з боку прокуратури, СБУ, МВС

150
0

Для боротьби з корупцією не потрібно створювати спеціальний орган – для цього достатньо наявних у держави інструментів.

Для боротьби з корупцією не потрібно створювати спеціальний орган – для цього достатньо наявних у держави інструментів.

 

 

Про це в ефірі радіо «Ера FM» заявив лідер партії «Громадянська позиція» Анатолій Гриценко, повідомляє персональний сайт політика.

 

«Чого я точно не очікую від Антикорупційного бюро, так це якихось швидких дій. Якщо об’єктивно, за сприятливих обставин, воно може вийти на нормальний режим роботи наприкінці року», – сказав він.

 

Разом з тим, за словами Гриценка, для боротьби з корупцією не потрібно створювати спеціальний орган. «Має бути політична воля, яка йде з першого крісла країни, і тоді наявних інструментів – прокуратури, МВС, СБУ, судів – достатньо, щоб суспільство зрозуміло, що корупція карається», – наголосив він.

 

Щодо очільника Антикорупційного бюро Гриценко зазначив, що сприймає призначення Артема Ситника на посаду директора зі стриманим оптимізмом. «Ця людина має досвід роботи в системі прокуратури – це плюс. Але він не керував підрозділами бодай з 10 людей, а тут треба утворити структуру із 700 чоловік, при чому і цивільних, і людей в погонах. І формувати цю структуру треба буде в умовах напівсаботажу з боку прокуратури, СБУ, МВС», – заявив політик.

 

Цей саботаж, на думку Гриценка, буде пов’язаний з тим, що дотепер ці структури виконували аналогічні функції. «І тому будь-хто, хто вклинюється в перерозподіл, – це завжди проблема, в будь-якій країні. Однак я сподіваюся, що новопризначений керівник розуміє міру своєї відповідальності і те, на якій хвилі очікувань він прийшов на цю посаду», – підкреслив лідер «Громадянської позиції».

 

Джерело: nikorupciji.org

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я