На голову Новини Корупціонер Грановский отримав імміграційну візу до Ізраїля!

Корупціонер Грановский отримав імміграційну візу до Ізраїля!

323
0

У посольстві Ізраїлю в Києві колишньому депутату Верховної Ради від Блоку Петра Порошенка Олександру Грановському була видана віза категорії “алія”, яка дає йому право автоматично отримати ізраїльський паспорт! У парламент ІХ скликання Грановський не пройшов.

Держбюро розслідувань (ДБР) почато щодо нього кримінальне провадження…

Грановський не підтвердив і не спростував газеті отримання ізраїльської імміграційної візи, підкресливши, що “не порушує українські закони”.

Він додав, що не коментує питання громадянства після того, як кілька разів заперечував отримання громадянства інших країн.

Джерела також підтвердили інформацію, що в липні Державне бюро розслідувань України почало розслідування відносно Грановського. Його підозрюють у перевищенні повноважень…

Колишній народний депутат від Блоку Петра Порошенко Сергій Лещенко написав у Telegram 27 жовтня, що його джерела також мають інформацію про ізраїльську візу Грановського.

“План втечі в Ізраїль Грановський розробив, будучи ще депутатом минулого скликання, але вже програв вибори в нинішній парламент. Очевидно, розуміючи, що після втрати депутатської недоторканності їм займуться правоохоронці, Грановський отримав візу для еміграції з України і вступ в громадянство Ізраїлю, яка ЧОМУСЬ не видає своїх громадян-злочинців на запит Інтерполу. Зараз Грановський під слідством в Україні, але знаходиться за межами нашої країни. За часів [п’ятого президента Петра] Порошенко він був наглядачем за судами, СБУ і прокуратурою “, – додав він.

Грановський брав участь в парламентських виборах як самовисуванець в окрузі №169. Він програв кандидату від партії “Слуга народу” Олександру Куницькому, який через суди домігся права брати участь у виборах.

Джерело