На голову Новини ГПУ встановила численні факти незаконних арештів євромайданівців і взялася за їх розслідування

ГПУ встановила численні факти незаконних арештів євромайданівців і взялася за їх розслідування

198
0

 Генеральна прокуратура України встановила численні факти незаконних арештів активістів Євромайдану в січні-лютому 2014 року, повідомляє прес-служба відомства.

  Генеральна прокуратура України встановила численні факти незаконних арештів активістів Євромайдану в січні-лютому 2014 року, повідомляє прес-служба відомства.

 

«Встановлено, що працівники спецпідрозділу «Беркут» та оперативні співробітники МВС неодноразово, безпідставно та всупереч вимогам чинного законодавства затримували громадян, нібито за участь у масових заворушеннях та доставляли їх до райуправлінь міліції Києва. У подальшому незаконно затримані громадяни безпідставно притягнуті до кримінальної відповідальності за вчинення злочину, передбаченого ч. 2 ст. 294 Кримінального кодексу України (організація масових заворушень, що супроводжувалися насильством над особою, погромами, підпалами, знищенням майна, захопленням будівель або споруд, опором представникам влади)», – мовиться у повідомленні.

 

За цими фактами Генеральною прокуратурою України до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесені відомості про кримінальні правопорушення, передбачені ст. ст. 365 ч. 2 (перевищення влади або службових повноважень), 372 ч. 2 (притягнення завідомо невинного до кримінальної відповідальності), 375 ч. 1 (постановлення суддею завідомо неправосудного вироку, рішення, ухвали або постанови) КК України.

 

Наразі проводиться досудове розслідування

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я