На голову рух АНТИКОРУПЦІЯ й ЛЮСТРАЦІЯ ГПУ конфіскує ще $200 млн, які вкрав Янукович

ГПУ конфіскує ще $200 млн, які вкрав Янукович

66
0

Генеральна прокуратура планує офіційно оголосити спецконфіскацію $200 млн з коштів, розкрадених колишнім президентом Віктором Януковичем.

Про це заявив генеральній прокурор України Юрій Луценко під час засідання парламентського комітету Асоціації Україна-ЄС, який проходить у Дніпрі.

“Через день ми офіційно оголошуємо про спецконфіскацію ще 200 мільйонів, а через місяць – ще. Ми постійно працюємо над тим, щоб повернути вкрадені у народу гроші”, – сказав він.

ГПУ вже повернула до держбюджету 1,5 мільярда доларів, розкрадених Януковичем.

“Це найбільша спецконфіскація в історії Європи, а, можливо, й світу”, – заявив Луценко.

Він також додав: збитки, які завдав Янукович Україні юридично, експертно підтверджені і складають 40 мільярдів доларів США.

Луценко наголосив, що як юридичну, так і фінансову відповідальність окрім екс-президента Януковича, який наразі є в судовому процесі за підозрою в державній зраді,  мають понести також екс-прем’єр-міністр Микола Азаров разом із сином та профільні міністри.

“Усі доступні нам кошти будуть повертатися в український бюджет. Це, на мою думку, головний результат діяльності прокуратури – відповідальність колишніх і притягнення до відповідальності нинішніх державних службовців та керівників різного рівня української держави”, – сказав генпрокурор.

Він додав, що наразі розслідування завершено і переходить в стадію судових засідань.

Також Луценко сказав: за місяць до кінця року прокуратура передасть в суди всіх фігурантів “групи Януковича”, яких звинувачують у фінансових злочинах.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я