Новини Горбулін: Армію треба у найкоротші терміни озброїти вертольотами та ракетами

Горбулін: Армію треба у найкоротші терміни озброїти вертольотами та ракетами

187
0

 Українська влада найближчим часом повинна підвищити можливості спецпідрозділів СБУ, МВС і військ спеціального призначення Міноборони. Про це заявив радник Президента України, академік НАНУ Володимир Горбулін, повідомляє ТСН.

 Українська влада найближчим часом повинна підвищити можливості спецпідрозділів СБУ, МВС і військ спеціального призначення Міноборони. Про це заявив радник Президента України, академік НАНУ Володимир Горбулін, повідомляє ТСН.

 

На його переконання, сьогодні необхідно в максимально стислі терміни підготувати Збройні сили України до відбиття зовнішньої агресії, враховуючи її певні особливості.

 

«Окрім засобів захисту, засобів зв’язку і негайного ремонту/часткової модернізації всієї наявної техніки ППО, Україні необхідно в найстисліші терміни вирішити завдання поставки у війська переносних і мобільних комплексів – ПЗРК і ПТКР, перекидання вже створеної легкої бронетехніки з тандемними високоточними боєприпасами», – сказав В.Горбулін.

 

Він також вважає, що держпідприємство «Укроборонсервіс» має негайно розширити спектр ремонту засобів ППО. Зокрема, вирішити завдання ремонту, модернізації, а в подальшому і складання вертольотів. Це можна зробити завдяки потужностям таких підприємств, як Конотопський авіаремонтний завод «Авіакон», АТ «Мотор Січ» і його складальний майданчик у Вінниці.

 

В.Горбулін переконаний, що слід орієнтуватися на застосування ракетних технологій. Так, сьогодні розглядаються два проекти – створення крилатої ракети і оперативно-тактичного ракетного комплексу.

 

Він також наполягає, що нова концепція вирішення завдань обороноздатності має враховувати протидію сучасній інформаційній війні, а для цього доцільно створити відповідну структуру у складі Ради національної безпеки і оборони України.

 

Крім того, радник президента України вважає неефективною в короткостроковій перспективі розроблену Міноборони України концепцію повернення до призову і збільшення чисельності Збройних сил до 260 тисяч осіб. А ЗСУ сьогодні «украй потребують вертольотів і авіаційного озброєння, засобів розвідки, систем управління і цілевказання, систем РЕБ, боєприпасів, нарешті», а не танків.

 

Нагадаємо, сьогодні в.о. президента України Олександр Турчинов повідомив, що Збройні сили України приведені у повну бойову готовність через загрозу нападу Росії.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я