На голову Новини Google вирішив вбити SMS, як формат обміну повідомленнями

Google вирішив вбити SMS, як формат обміну повідомленнями

134
0

Google запускає обмін повідомленнями на Android-пристроях за технологією Rich Communications Services (RCS). 58 операторів зв’язку, які охоплюють мережу в 4,7 млрд абонентів по всьому світу, взяли на себе зобов’язання підтримувати єдиний стандарт реалізації RCS.

У компанії розповіли про те, що над впровадженням RCS працюють весь 2016 рік, пише Watcher

Абоненти американської телекомунікаційної компанії Sprint отримають можливість випробувати нову технологію першими. Вже в наступному році на всіх нових Android-пристроях в мережі оператора Sprint буде встановлений обмін повідомленнями за технологією RCS у месенджері, розробленому компанією Google. Користувачі отримають розширені функції для обміну повідомленнями, зокрема груповий чат, обмін фотографіями високої роздільної здатності, повідомлення про статус прочитання. Послуга буде працювати на хмарі Jibe RCS від Google.

 

Google вирішив вбити SMS, як формат обміну повідомленнями

 

RCS є частиною нового стандарту Advanced Messaging, що має поліпшити функціональні можливості обміну повідомленнями за замовчуванням. RCS забезпечує передачу мультимедійних повідомлень до 10 МБ, дозволяє створювати групові чати, а також здійснювати відеодзвінки. За аналогією до більшості месенджерів, RCS вказує на те, чи було повідомлення прочитане та чи набирається текст.

Наприкінці вересня стало відомо, що компанія Google працює над сервісом App Preview Messaging, який дозволить користувачам відповідати на повідомлення без використання месенджера, через який повідомлення були відправлені. Зараз така функція є в месенджері Allo, який Google випустив напередодні.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я