На голову Новини Гонтарева: Поки банки Росії поводяться добре, буду захищати їхні інтереси

Гонтарева: Поки банки Росії поводяться добре, буду захищати їхні інтереси

169
0

 Глава Нацбанку Валерія Гонтарева заявила, що захищатиме російські банки доти, поки вони не порушують українське законодавство.

 Глава Нацбанку Валерія Гонтарева заявила, що захищатиме російські банки доти, поки вони не порушують українське законодавство.

 

 

Про це вона сказала в ефірі програми "Шустер LIVE".

"Напевно, мене за це будуть критикувати, але я вважаю, що у нас немає російських банків – у нас є українські банки з російським капіталом", – заявила Гонтарева.

"Це не російські банки, що фінансують російський бізнес. Це російські банки, які вносили сюди капітал, давали сюди фінансування. А кого вони фінансували? Вони фінансували наш український бізнес, там немає жодного російського позичальника", – стверджує вона.
"Питання ж не в тому, що це банки з російським капіталом, а в тому, що кредити видані нашим компаніям, і депозити там наших компаній, наших людей", – додала глава НБУ.

"Якщо хтось мені сьогодні покладе зараз (на стіл) 20 млрд. і скаже: "Будь ласка, от ми ті гроші, які підуть на виплату нашим депозитникам (мається на увазі ті, гроші яких лежать в банках з російським капіталом), ну тоді ми подивимося. На сьогоднішній день я такої можливості не бачу. Поки ці банки поводяться добре, буду захищати їхні інтереси в тому числі", – заявила Гонтарева, додавши, що НБУ проводить моніторинг згаданих банків.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я