На голову Новини Голова фракції “Слуга народу” Арахамія свідчитиме в НАБУ про хабарі у Верховній...

Голова фракції “Слуга народу” Арахамія свідчитиме в НАБУ про хабарі у Верховній Раді!

188
0

Лідер фракції “Слуга народу” Давид Арахамія свідчитиме про хабарництво народних депутатів у Національному антикорупційному бюро.

Пряма мова: “Я, до речі, вже йду в НАБУ. Мені вчора дорікали: “Арахамія шось казав в ефірі, нікуди не пішов”. У мене є повістка, я йду з адвокатом у НАБУ давати ці свідчення. Тобто процес іде”.

Лідер фракції також пояснив, що зі “слугами народу” так багато скандалів і розслідувань через “статистичну похибку”. На його думку, ознакою вдалого підбору кадрів є 3-5% “поганих” кадрів, невдалого – 10-15%, дуже невдалого – понад 15%.

Арахамія підрахував, що похибка “вдалого” підбору кадрів у “Слузі народу” становить 12 нардепів. Виключили з фракції вже трьох.

Нагадаємо:

  • Спеціалізована антикорупційна прокуратура зареєструвала кримінальне провадження за фактом можливого вчинення корупційного злочину 11-ма нардепами, які могли отримати по 30 тис. доларів хабара.
  • 15 листопада 2019 “Слуга народу” виключила народних депутатів Анну Скороход і Антона Полякова.
  • 20 листопада Арахамія запропонував призупинити членство Романа Іванісова на час перевірки Генпрокуратурою його судимості. Невдовзі Іванісов сам “попросився” з фракції.

Джерело: Давид Арахамія в ефірі програми “Право на владу” на “1+1”

До речі…

Екснардеп Ігор Луценко заявляє, що нинішній депутат від “Слуги народу” Сергій Литвиненко фігурує у провадженні щодо вбивства активіста Юрія Вербицького під час Майдану, зокрема, він 24 рази говорив по телефону з координатором тітушок…

Джерело: пост Луценка у Facebook, помічник Литвиненка Лариса Ткач у коментарі УП

Пряма мова: “До вашої уваги – фото з матеріалів кримінального провадження щодо вбивства Юрія Вербицького, котре зараз досліджується у Бориспільському суді.

Пам’ятаєте такого депутата Сергія Литвиненка, котрий попався на кнопкодавстві, і котрого я тоді впізнав як особу, чиє прізвища фігурує у матеріалах кримінального провадження щодо мого викрадення?

Він довгий час керував одним із спиртзаводів, котрі, як кажуть, донедавна контролював кримінальний авторитет Чеба (Олексій Чеботарьов). Чеба під час Майдану фінансував тітушок, зокрема Крисіна, а також тих, хто викрадав нас з Вербицьким.

Так от, у час цього злочину такий собі Щинкін, права рука Чеби по найделікатнішим завданням, 24(!) рази розмовляв з Литвиненком”.

 

За словами Луценка, приблизно так само активно Щинкін дзвонив тітушкам з групи безпосередніх викрадачів його та Вербицького, а також організатору злочину Віктору Зубрицькому.

Луценко зіронізував, що “немає сумнівів, що в ті криваві ночі Литвиненко 24 рази спілкувався з тими бандитами виключно для того, щоб відмовити їх від нехороших справ”.

Помічник Литвиненка Лариса Ткач заявила УП, що “нардепа у чомусь обвинуватити може лише прокуратура, і що він буде брати участі у чужих іграх і розганяти фейки”.

Вона також додала, що наразі Литвиненко перебуває у відрядженні.