На голову Економіка Голова чи мер? А може сер…!

Голова чи мер? А може сер…!

788
0

Час демонструвати свої сильні сторони». Інтерв'ю міського голови ...А ви знаєте, бідолаги, що в Україні в містах обирають місцеву владу? А керує цією владою голова виконавчого комітету міської ради.
ГОЛОВА!!! ГОЛОВА! Так в Констітуціі!!!
Але! Всі ці містечкові голови вимагають щоб їх називали “мер”.
Так значніше, зовсім як мер Нью-Йорка. Чи Паріжу. Німа нічого гірше ніж з Івана пана… З базара прямо в мери! Хоча, куди там меру Паріжу до заробітків голов украінськіх міст.
І все підлеглі містечкової влади жовті газети вживають в своїх хвалебних одах тільки європейське слово “МЕР”.
І дійсно хіба якийсь голова може бути таким розумним, як наприклад МЕР м.Вінниця.
У якого дружина заробляє раз в десять більше ніж ця голова Вінниці, і дочка теж задніх не пасе, 23 роки, а вже мільйонеркиня. Чи мільйонерша? Як мама…
То може нехай ці дівчата будуть мерами? Такі розумні…

Але до чого цими цифрами мізки засмічувати, коли краще підсвітити факти.Понад двадцять мільйонів гривень готівкою та на рахунках, сімейний ...Вінницький міський голова Сергій Моргунов під час онлайн брифінгу 10 квітня розповів, що у зв’язку з карантином в державі в 1-му півріччі 2020 року втрати доходів міського бюджету попередньо складуть 376 млн грн.
Ось слухайте уважно свого МЕРА, громадяни. Та думайте за кого на виборах в урну своі голоси викидати.
Пряма мова мера.
“Відтак доведеться скорочувати капітальні видатки, які були заплановані на реалізацію багатьох інфраструктурних проектів. Зокрема, це 2-га черга комплексного ремонту вул. Д. Нечая, Сабарівське шосе, реконструкцію спорткомплексу по вул. Янгеля та низки інших об’єктів.
На жаль, ми цього року не будемо утеплювати школу №23 та садочок №74.
Також призупиняються роботи по реконструкції спорткомплексу по вул. Янгеля, скорочено поточні видатки по виконкому Вінницької міської ради, в тому числі прийнято рішення про зменшення на 20% премій усім працівникам міської ради.”

І віриш, читач, сльози розчулення на очах з’являються, коли дізнаєшся про провінційну самодіяльність щодо 20%, а також про величезний бюджет міста, який розподіляється між різними, дуже потрібними жителям міста, організаціям і орлами, які з цього добре живуть.
Отож премося в Європу! Для цьго маємо європейські цінності.
У вигляді слідуючих комунальних підприємств.Моргунов Сергій Анатолійович: мер Вінниці, “шанувальник” Петлюри і ...МКП “ВІННИЦЬКИЙ ФОНД МУНІЦИПАЛЬНИХ ІНВЕСТИЦІЙ”​
Міське комунальне підприємство «Вінницький фонд муніципальних інвестицій» створене Вінницькою міською радою з метою реалізації заходів, спрямованих на енергозбереження, стимулювання виробництва та споживання альтернативних видів палива, придбання основних засобів, капітальне будівництво, шляхом систематичного здійснення фінансової, виробничої, науково-дослідної, торговельної, іншої господарської діяльності в порядку, передбаченому чинним законодавством України.​
Особливо розчулює оце – торгівельноі діяльності разом з науково-дослідною. Там до речі головбух і директор одна особа – Кожуховский О.Далі.
Комунальне підприємство “Вінницький муніципальний центр інновацій”​
Створене з метою залучення інвестицій в економіку міста, забезпечення сприятливих умов для функціонування та розвитку промислових підприємств, малого та середнього підприємництва, поліпшення інвестиційного іміджу міста, забезпечення економічного розвитку та підвищення конкурентоспроможності території, створення нових робочих місць, збільшення надходжень до бюджетів всіх рівнів, розвиток сучасної виробничої та ринкової інфраструктури, ефективне управління міськими ресурсами.​
СТВОРЕННЯ РОБОЧИХ МІСЦЬ!!! Собі?
Ще!
​КП “ІНСТИТУТ РОЗВИТКУ МІСТ”
“Інститут розвитку міст – це комунальне підприємство, створене Вінницькою міською радою з метою розвитку і підтримки обміну позитивним досвідом між різними містами в Україні і за її межами.”
Без нього ніяк! Величні справи цього закладу поліпшують пенсіі та знижують тарифи. Дихаєшь повітрям демократіі. Повними грудями.
Та це не все! Ось!
Комунальне підприємство “Агенція просторового розвитку” створено з метою реалізації комплексної стратегії просторового розвитку, надання аналітичної, дослідницької, експертної підтримки цьому процесу, реалізації програм та проектів щодо стратегічного розвитку міста, налагодження партнерських відносин з міжнародними організаціями, містами і країнами з метою залучення кращого іноземного та українського досвіду, знань, ресурсів для реалізації та фінансування цих програм та проектів.
Чим вони займаются?
Ось приклад:
“…відбулась зустріч по проекту «Модель розвитку району Замостя».
Метою зустрічі було ознайомлення фокус-групи та голів ОСББ Замостя із соціологічним профілем району Замостя.
Були презентовані громадською організацією SetUp матеріали соціологічних досліджень за результатами реконструкції вулиці Замостянської, «Сприйняття Замостя вінничанами», «Використання велосипеду серед учнів та студентів» та «Портрет жителя/жительки Замостянського району».”

Важлива також така програма, мерська:
“…. передбачити видатки Бюджету громадських ініціатив Вінницької міської об’єднаної територіальної громади в обсязі 8 000 000,0 гривень для фінансування проектів-переможців конкурсу, який буде проведено в 2020 році, для реалізації цих проектів в 2021 році».

Отож, громадяни, отака тиха акварельний картинка нашого провінційного життя.
У Вінниці взагалі горлові активісти в дуже величезній пошані.
Гроші вінничан у безпеці, витрачає іх мер, а не голова міста…
На таке:
Реалізація інших заходів щодо соціально-економічного розвитку територій – 5 343 900 гривен.
з них:
– коригування комплексної схеми розміщення зовнішньої реклами 2020 рік у м. Вінниці – 168 000.
– розроблення археологічного атласу території Вінницької міської
об’єднаної територіальної громади – 198 000 гривен.
– розроблення комплексних схем розміщення вивісок на фасадах окремих будинків в Центральному історичному ареалі міста Вінниці -198 000 гривен.
Ну і так далі…
Всі хлібні місця зайняті клопітливими активістами, наближеними до мера.
Таких активістів дуже бережуть, плекають та навіть доручають їм різні відповідальні справи, щодо очолити за гроші вінничан різні синекури.
А грошей на садочки, на зарплату лікарям, вчителям таки нема!
Затягніть паски вінничани, влада про вас та про себе дбає.Вінниця.info | Мер відзвітував про роботу за рік та розповів про ...

Бо на 2020 рік витрати на утримання апарату ради та її виконавчих органів за рахунок загального фонду бюджету Вінницької міської об’єднаної територіальної громади складають 300 884 328 гривен. На різні, вкрай необхідні інститути та агенціі. Просто легше дихати  и віддавати гроші в мерську казну.

До зустрічі в просторовій агенціі.

Джерело

#влада #мерія #вінниця #карантин #корупція