На голову Новини Голосувати на місцевих виборах 25 жовтня українці мають за новим законодавством –...

Голосувати на місцевих виборах 25 жовтня українці мають за новим законодавством – депутати

61
0

Відтак, відповідний документ слід розглянути ще до закриття поточної сесії Верховної Ради. 

Відтак, відповідний документ слід розглянути ще до закриття поточної сесії Верховної Ради.

 

 

Про це народні депутати заявили на засіданні Погоджувальної ради. У парламентарів є лише три пленарних засідання. Основна вимога, за яку клопочуть депутати, – відкриті списки. Проте, нині лише один законопроект, серед чотирьох зареєстрованих у парламенті, передбачає нововведення, – заявляють у фракції "Самопоміч".

 

За словами депутатів, решта покликані зберегти мажоритарну систему, а це суперечить вимогам Президента та обіцянкам, котрі давали народні обранці своїм виборцям.

 

"З’явилося аж чотири нові закони, але чомусь ми забули, що коаліція працювала спільно і розробила закон 2831-2, який сьогодні починає атакуватися альтернативними законами. Зараз відбувається спроба підміни цінностей тільки для того, щоб зберегти злочину "мажоритарку", – заявив голова фракції "Самопоміч" Олег Березюк.

 

"Потрібно врешті решт пройти до відкритих списків. Тому, я звертаюся до колег по коаліції – нам обов’язково на цьому тижні потрібно визначитися, прийняти один із законопроектів, які запропоновані за основу, відпрацювати їх в профільних комітетах і обов’язково на цій сесії прийняти законопроект по місцевих виборах", – додав народний депутат "Блок Петра Порошенка" Ігор Кононенко.

 

 

Джерело: www.5.ua

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я